Премини към съдържанието
antonfx

Някой знае ли какво става с Aпис 5

Препоръчан отговор

От седмица няма обновления, а на сайта им не пише нищо. Опитах се да намеря нещо през WEB и през техния клиент все не става. Нека някой друг да каже успял ли е да се обнови повече от 17 брой на държавен весник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами основният им програмист е напуснал и е в спор със собственика на Апис. Поради това Аписът електронно не се обновява и е станало голям цирк из учрежденията. Моето мнение е, че Апис дължат обезщетение на всички, които са си платили правото за ползване на програмата и обновяване на базата данни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апис 5Х няма да бъде подържана. Ще трябва да преминеш на Апис 6.

Апис 6 е 32 битова версия.

Апис 6 обаче има доста проблеми които не са оправени, но се стараят да ги оправят своевременно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм имал проблеми с АПИС, още като се обновяваше с дискети sad.gif

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Винаги съм имал проблеми с АПИС, още като се обновяваше с дискети sad.gif

Еми ползвай СИЕЛА тогава? Хем имаш проблеми от едно време, хем си стоиш с проблемната програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми ползвай СИЕЛА тогава? Хем имаш проблеми от едно време, хем си стоиш с проблемната програма?

Ами ти си ползвай сиела. Няма и половината от функциалността на апис.

Редактирано от antonfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами ти си ползвай сиела. Няма и половината от функциалността на апис.

Темата не е за това, но аз лично бих искал да разбера "аджеба" кое по точно липсва? Може да ми пишеш на ПМ, но наистина ако имаш нещо смислено да кажеш. Ако имаш само изявления от типа на по горното - не ме занимвай просто ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз затова не ползвам нито една от двете вече:)

А проблмемите на Аписа бяха най-вече технически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз затова не ползвам нито една от двете вече:)

А проблмемите на Аписа бяха най-вече технически.

Ако не е тайна, какво използваш ... ако използваш подобен софт изобщо в момента? :-).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Апис 5Х няма да бъде подържана. Ще трябва да преминеш на Апис 6.

Апис 6 е 32 битова версия.

Апис 6 обаче има доста проблеми които не са оправени, но се стараят да ги оправят своевременно.

Току-що говорих с човека, който поддържа Апис във фирмата, в която работя.Действително това е положението - преминава се на Апис 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

christo, не използвам нищо в момента защото съм на малко по друга вълна. Всъщност ползвам

това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто наистина заправете за апис5х.

И моя съвет е, теглете упдейтите РЪЧНО, с някакъв менаджер, щото има ограничение от 15 к на Вин сесия:) и доста ще ви отнеме, като време:)

Има и още нещо - документите записани на апис5, не са съвместими с 6... сменили са разширението и не намерих начин за импортване... нашата представителка дига рамене....

Другото е, че ми каза да се приготвиме за 7 Гб база данни... щяло да има и по-опростен варинат/ на половина :))))))))))))))/ предполагам със страхотна компресия :))) Дамек, слабите машини ще духат супата и ще е изядът до де се отварят справките:)))

Редактирано от Az_be (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
christo, не използвам нищо в момента защото съм на малко по друга вълна. Всъщност ползвам

това

:-) Мда, това предполагам, за някой неща е напълно достатъчно.

Другото е, че ми каза да се приготвиме за 7 Гб база данни... щяло да има и по-опростен варинат/ на половина :speak:)))))))))))))/ предполагам със страхотна компресия :))) Дамек, слабите машини ще духат супата и ще е изядът до де се отварят справките:P))

7GB ..............., както и да тук за 2ра поредна актуализация си изтрива сама файловете и идва един пич с едни CD-та след това за преинсталиране .. и казва оправяйте се .. аз съм нов и нищо не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.