Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Имаше ли земетресение днес? - факти, начини за лична защита и др.

Препоръчан отговор

• Отговори 690
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

ХОРА, погледнете Италия. Същото почти по сила земетресение какво причини... Погледнете тук. Не се притеснявайте толкова! Малко разяснение. Противно на митовете панелното строителство е едно от най-си

Epic...

най-неприятното е, ч е в момента не заня що ми се върти стаята - щото продължав асеметресението ли или щото съм си пийнал повечко.....

Разлюля здравата, щом се събудих от люлеенето на 4 етаж в ЕПК блок, Котките ми бяха подвили опашка от труса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам спомен да съм се плашила така.....,повече от ужасно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-неприятното е, ч е в момента не заня що ми се върти стаята - щото продължав асеметресението ли или щото съм си пийнал повечко.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше хоризонтално, баси...

00:00:33 UTC Bulgaria 5.8 USGS Feed

00:00:33 UTC Bulgaria 5.6 CSEM-E

Онлайн справка

В Пловдив на 3-тия етаж - къща...лудница....,

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нета вече пишат глупости, усетено било по горните етажи. Пред нас в момента е пълно с хора, които са излезли отвън посред нощ.

Спря, наздраве!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам повторение, в квартала как за 1 сек всички лампи се пуснаха и всичко живо на прозорците да видят какво става. В Перник е било най-зле, самият епицентър е бил близо до Перник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според тоя сайт и информация от радиото, има затихващи последващи трусове, което, дай боже да е така, е индикация, че най- силното е минало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквало се е

http://republika.bg/index.php?id=43909

Аз все си мислех, че това нещо с очакването на земетресение е много непредсказуема работа от гледна точка на това, че има много фактори, които влияят, но все пак... Интересно ми е, на каква информация са го пресказали! Имало е някакво раздвижване по разлома или нещо друго?

П.П. Наистина има лекички, затихващи разклащания. Гледам си един катинар на стената, който от време на време леко се разклаща.

Редактирано от waterjess (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докога ще ни намества?

Цялата къща е на крак, само детето спи.

Вторични може да има и няколко дена/седмица по принцип. Зависи, как се намества.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега имаше вторично. ;)

хора, ако има нещо да става, ще стане при първичното. Щом тогава не е станало нищо, няма и да стане.

Между другото, аз съм на 6-ти етаж и тук дори е забавно....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора, ако има нещо да става, ще стане при първичното. Щом тогава не е станало нищо, няма и да стане.

Между другото, аз съм на 6-ти етаж и тук дори е забавно....

Аз просто казвам за тези, които се паникьосват.;-) Иначе сте прав. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване