Премини към съдържанието
eminem_50

Странен проблем с видеокартата

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,включвам си компа и чакам да се зареди windows но карти няма ,помислих че видеокартата е изгоряла но вентилатора се върти ,включих монитора към дъното и започнах да проверявам дали видео карта се засича от компа на няколко места но никаде не видях името карта (NVIDIA GeForce GT 220) .Не знам дали е вазно но при зареждане на декстопа антивирусната програма ми изписва че (ядрото и вирусните дефиниции) не може да се обнови ,пробвах ръчно не става и я преинсталирах и си тръгна нормално.Ще съм благодаре ако някой ми помогне. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5 пъти прочетох поста ти докато схвана за какво иде реч, но пак не съм сигурен. Все пак сигурен ли си, че външната видеокарта е разрешена от BIOS?

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bilder , нищо ти няма .... аз даже и идея нямам за какво става въпрос - за видеото или за антивирусната? След преинсталацията (на антивирусната програма предполагам) кое тръгна нормално? Видеото или антивирусната или и двете?

Мисля да се регистрирам тук:

http://forum.sanovnik.bg/f-52-paranormalno

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.