Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос при избор на mp3 плейър

Dimitarr

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви попитам какъв mp3 плейър бихте ми препоръчали. Изискванията са следните: - да не е много тежък - батерията да издържа дълго време с едно зареждане - не ми трябва тъчскрийн, нито ме интересува размерът на екрана - да има слот за карта с памет - да издържа на изпускания - цената да бъде максимум 60-70 лева Ако някой има опит с такава машинка или е намерил нещо подобно, ще го помоля да пише в темата. Благодаря предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

За слушалки нищо не си казал. Каква музика слушаш?

Погледни тази тема: http://www.kaldata.c...узикален-плеър/

От сега да ти кажа: От Дива, Нео, Зипи и подобни стой далеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка да е?

Марката не ме интересува, но само не искам отново да попадна на някоя китайска еднодневка.

Привет.

За слушалки нищо не си казал. Каква музика слушаш?

Погледни тази тема: http://www.kaldata.c...узикален-плеър/

От сега да ти кажа: От Дива, Нео, Зипи и подобни стой далеч.

Почти всякаква (без метъл или други подобни стилове, пълни с бас). Иначе благодаря за линка, ще разгледам статията. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от EmBrother
      (Отдавна не съм влизал, досега съм се оправял някак сам с проблемите. В снимката съм побрал вс.важно, което ще опитам да обясня. Извинявам се, ако стане длъжко. И ще чакам предложения...)
      Системата е Уин7-Ultim,SP1,x64, дъно M4A87TD EVO, процесор AMD Phenom II X4 955 Black Edition, 16гб РАМ, аудио Стрикс Райд Про, видео нВидиа 1030. Ползвам 2 плейъра за видео, други 2 за аудио ("държавния" WMP x86&x64 и Creative Media 5; имах и Real-нов,малък - но го махнах преди година-две). Имам 3-4 звукови редактора, понеже всеки подържа нещо "свое си", но използвам главно стария CoolEdit Pro 2.1, портативен Audacity (него го обновявам редовно) и по-рядко "Неро"вския WaveEditor (Нерото е в.2019 г.).
      На един дял във 2-я HD (механично WD1tb, системният е SSD и индексацията в ОС и префетча са забранени) имам ок.8000 мп3-ки, още и 100-тина рипвани албуми в старите wma&cda, още 2000 wav-парчета. Хоби и работа - почти 95% от цялата музика е с прецизно попълнени тагове (особено мп3-ките, които даже през последните 2-3 години описах и подредих). Таговете съдържат поне 80-85% ЛАТ-описание, има КИР рядко: специфични заглавия и разлика м/у "артист" и "представен артист", в полето за коментари. Вс. напоследък е правено ръчно, парчетата са прекарвани в Кууледита, слушане/ред, пресейв с метаданни (винаги без отметка "Протектед"), дописване на таговете.
      Е, внезапно преди 4-5 дни установих, че никакви тагове не се виждат вече - нито в долния бар за инфо, нито в Детайли на Пропъртис на файла; а и не мога да пиша в полетата, ако поискам - просто са без редчета за писане. В 2-3 програмки за метаданни (ред. на ID3 тагове: mp3val; tag&rename; midte) и в МедиаИнфо си се виждат коректно. На друг компютър също. Решавам, че проблемът е в моя и вероятно е софтуерен или направо системен ("експлорърски"). Нищо не е "слагано" последните 10-тина дни в системата, преди месец покачих само Мозилата до в.73.
      Какво ме озадачава още: когато реша да махна чавката на "само за четене" изобщо на папките и файловете (поотделно, заедно, едно сл.друго) и да задам отново индексиране на всичко вътре от "адвансед" - визуално върви прозорче, нещо се прави, но след финалния "ОК" (а също и без ОК, след "ъплай" направо затвяране) - папките отново са "рийд". Проверих в "правата" - дори си поиграх да добавя групи и идеи (почерпани от доста четене из разни форуми - оказва се, че проблеми с таговете не са редки). В главните папки (3: по формат за mp3-wav-cda) невидимостта е еднаква, но в една в "правата" - вместо обичайните в компютъра "всички" и "еммашийн" - т.е. аз, има още 3-4: system, thrusred installer... и при пробите за махане/редакт. ми "казва" че е забранено. Това е в папката с албумите (cda&wma(, където пък не е слагано нищо от сума време. Отделно, изведнъж видях, че в "празната" дата-информация в долния статусбар за парчетата, пише, че са шернати??? Поне преди година не е било така - щях да съм свикнал и да знам? Прегледах и видях, че са шернати в Libraries (музика,снимки,видео,документи). Отидох там и пак положих мн.усилия да ги "отшерна" (ама не ми е смешно). В поредния прозорец "стоп шерване" при действията - пак стигах до съобщение, че 1. готово е, ОК - или 2. Действието не може да продължи. Кое-как стана, накрая махнах 3-те папки (без документите, нарочно) изобщо от Библиотеки. Гледах главните настр.за шерване в "Мрежа и шерване" - там вс.си стои забранено, освен принтера. Ясно е, чи никъде нищо не съм оставял за споделяне - тъй че папки и под-папки нямат и опцията даже. Обаче на посочено вътре муз.парче - никакво инфо от тага, ама показва, че е шернато. Това така и не се промени (засега).
      Четох много и пробвах много. Направих си имидж (вс.др.на машината си върви добре) и най-напред теглих и слагах разни DLL- от и за mp3, mpeg, ID, ID3, taglib, mp3meta - с регсърв.команда в cmd и рестарти. Намерих един Win7 Manager - който иначе има хубава попр/оптим секция. Четох ред по ред там, пипнах някои неща... по-лошо (слава Богу!) не стана, но метадатата не се появи. Накрая даже пуснах уиндоуския инст.диск в режим "Поправи" и сетне си играх да си връщам "нагласистиките" в моя избор (понеже и това не даде резултат). Снощи (последно) деинст.целия K-Lite Mega пакет, рестарти, ровене, че си го сложих отново - поне последния. Нищо!!! Има ги таговете, а аз ги виждам само в таг-редактори. Е, не ща са е така.
      Извинявам се за дължината на описанието. Но се надявам така да предотвратя вече "проиграни" питания или предложения. Благодаря предварително на отзовалите се.

• от B-boy/StyLе/
      Търся програма, която да зареди MP3-ки (не една по една), а наведнъж, например 500 броя mp3 и да ги съедини без прекодиране по реда, в който са заредени в плейлиста. Вероятно ми трябва "влачи и пусни" функция или избиране на файловете с SHIFT или CTRL. Коя е най-добрата?
    • от Свали Музика Видео
      Излезе новата версия на програмата: X-Down Video Downloader 3.0
      X-Down Video Downloader е програма за сваляне и конвертиране на клипове от сайтове като vbox7.com, youtube.com, data.bg, facebook.com, dailymotion.com и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
      Поддържа сваляне,конвертиране или изрязване на няколко файла едновременно.
      Възможност за сваляне на клипове от youtube с различна резолюция: hd720, 144p, 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p.
      Програмата може да конвертира избрани от Вас клипове в следните изходни формати:
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Можете да видите как се работи с програмата: https://www.youtube.com/watch?v=pa_lvIfaito
      X-Down Video Downloader можете да изтеглите от тук: Изтегли

• от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
    • от Свали Музика Видео
      X-Down Video Downloader е програма за изтегляне и конвертиране на клипове.
      Поддържа много сайтове от които можете да сваляте клипове vbox7, facebook, dailymotion, youtube, videoclip.bg и др. 
      Можете да конвертирате избран от Вас клип в следните формати : 
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Линк за изтегляне: X-Down Video Downloader 2.0
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване