Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет колеги съфорумци. Имам интересни питания до вас относно Paragon hdd manager. Изчетох доста из интернет за работата на въпросния софтуер заради който отварям тази тема, но за мое разочарование не можах да намеря информация относно въпроса който ме измъчва вече 2ри ден. Работата на програмата за създаване на партишъни и почти всеки процедури и манипулации които може да извърши програмата са ми известни. Не ми е известно само едно. Моля някой който е тествал програмата по обстойно от мен самия да ме запознае със процдуррата по създаване на огледален образ на дял от хард диска и неговото възтановяване. Въпроса ми е може ли да се получи процедура подобна на тази която извършва Acronis True Image Server Edition?! Версията на програмата която ползвам е Сървър 2012 под буут режим П.с: Моля за вашата помощ ако има колеги съфорумци сблъсквали се със работата на въпросния софтуер. Благодаря предварително на всички отзовали се за оказаното съдействие.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за линка но идеята ми е някой който се е сблъсквал с тази манипулация да я разясни детайлно в форума.

Aз се пробвах с Smart BackUp прави си перфектно имиджа но след това бъркам някъде при операцията по ристор. Опита го правя на флаш носител.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редакция 00.50 24.06.2012 - жалко че пуснах такава тема. Моля модераторите на фоурма да я унищожат и пратят във небитие. Явно няма потребители във този форум които за а интересувани поне на 99% от възможносите за операции на въпросния софтуер. Живи здрави Прави и Корави. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш че никой в тоя форум не препоръчва тази програма , така че явно няма да намериш експериментатори :) Работил съм със нея преди доста години , но само съм си увеличил дял Ц и то бе никакви проблеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОЛЕЦ, не съм работил с тази програма. Преди ползвах продуктите на Acronis: - Acronis Disk Direktor - ползвал съм го за оразмеряване на дяловете - Acronis True Image - BackUp на системата Не съм имал проблеми досега с тях и като че ли не се изисква да четеш упътвания или да имаш кой знае какви знания, за да работиш с нея. Всичко е интуитивно. Ако искаш пробвай с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОЛЕЦ,

не съм работил с тази програма. Преди ползвах продуктите на Acronis:

- Acronis Disk Direktor - ползвал съм го за оразмеряване на дяловете

- Acronis True Image - BackUp на системата

Не съм имал проблеми досега с тях и като че ли не се изисква да четеш упътвания или да имаш кой знае какви знания, за да работиш с нея. Всичко е интуитивно. Ако искаш пробвай с нея.

Пробвал съм. Просто желая да тесвам нещо малко по различно от Акронис защото доста хора определят Парагон като техен основен конкурент та ми стана доста интересно коя от 2те програми работи по акурантно. Защото и Парагон е направена доста интуитивно но явно точно тази част с клонинга на дяловете и евентуалното им възстановяване след това не е силната черта на продукта който разискваме тук.

П.с: Това са изцяло мои преки наблюдения и ако има някой способен да ги обори с нужните аргументи няма да имам нищо против да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След един не малък крах при работа по едно HDD се отказах да я ползвам и вече работя само с продуктите на Acronis.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След един не малък крах при работа по едно HDD се отказах да я ползвам и вече работя само с продуктите на Acronis.

и АЗ ги ползвам рескю буут медиите на акронис и явно тази програма ще замине за неизвестен период в небитието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и АЗ ги ползвам рескю буут медиите на акронис и явно тази програма ще замине за неизвестен период в небитието.

Ситуацията беше следната:исках да пренацепя един диск-да разширя един дял и да смаля други два,започнах,но по средата на процеса нещо зацикли,чаках го 15-20 мин,рестартирах принудително и после-о,радост!! харда беше празен,тъй както е бил първия ден.С easeus partition master home edition възстанових двата по ценни дяла и преинсталирах машината,с което нещата си дойдоха на място.Иначе после два дена трябваше да вадя инфото(не,че не съм го правил де,ама на...каръщина).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от callpchelp
      Закупен е Януари 2017 г. от Теленор. Още е в гаранция
      Запазен, има драскотина само една на самия протектор, екрана не е надраскан, защото протектора не е свалян още от закупуването на таблета. Използван е рядко, от голям човек за имейли, филми и интернет предимно.
      Операционна система Android
      Процесор

Тип процесор ARM Cortex A53
      Скороста на процесора 1.3 GHz
      Брой процесорни ядра 4 ядра
      Екран

Тип на дисплея Капацитивен
      Размер на екрана 8"
      Резолюция на екрана 1280 x 800
      Памет

RAM памет 1 GB
      Размер на вградената памет 16 GB
      Разширяема памет Да
      Уеб камери

Камера на предния панел Да
      Резолюция на предната камера 2 Mpx
      Камера на задния панел Да
      Резолюция на задната камера 5 Mpx
      Свързваемост

Трансфер на данни
      Wi-Fi
      GPS
      Bluetooth
      Извод за слушалки

Батерия
      Тип Батерия Li-Ion
      Капацитет на Батерията 4200 mAh

Още параметри

Вграден говорител Да
      Вграден микрофон Да

• от роско царев
      Здравейте въпроса ми е има ли шанс хард диск който не го отчита от usb устройство да тръгне защото вътре има прекалено важна информация ? Ако има някакъв начин моля кажете
    • от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете, с коя програма и в кое меню може точно да се види колко точно часа е работил един твърд диск защото в програмата HDD Sentinel не се вижда да има показатели като  Power on hours и/или Head flying hours.
    • от akirichev
      Здравейте, 
      Искам да си взема кутия за външен диск, която да поддържа RAID 1. Свързването с компютъра за предпочитане е чрез USB 3.0. От написаното до тук ми трябва кутия, която вероятно трябва да се със собствено захранване, активно охлаждане и поне две гнезда за HDD. Ще се използва за съхранение на файлове с големина от 25мб - 1.5гб (снимки)
      При търсене попаднах на продуктите на Orico, но честно казано за този производител не знам нищо, а и предлаганите кутии, които са във фокуса ми са 3, а пък освен външния вид не намирам разлика.
      http://www.orico.cc/goods.php?id=6532 
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4820
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4961

Благодаря предварително на отзовалите се.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.