Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

КОЛЕЦ

Относно Paragon hdd manager

Препоръчан отговор

Привет колеги съфорумци. Имам интересни питания до вас относно Paragon hdd manager. Изчетох доста из интернет за работата на въпросния софтуер заради който отварям тази тема, но за мое разочарование не можах да намеря информация относно въпроса който ме измъчва вече 2ри ден. Работата на програмата за създаване на партишъни и почти всеки процедури и манипулации които може да извърши програмата са ми известни. Не ми е известно само едно. Моля някой който е тествал програмата по обстойно от мен самия да ме запознае със процдуррата по създаване на огледален образ на дял от хард диска и неговото възтановяване. Въпроса ми е може ли да се получи процедура подобна на тази която извършва Acronis True Image Server Edition?! Версията на програмата която ползвам е Сървър 2012 под буут режим П.с: Моля за вашата помощ ако има колеги съфорумци сблъсквали се със работата на въпросния софтуер. Благодаря предварително на всички отзовали се за оказаното съдействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за линка но идеята ми е някой който се е сблъсквал с тази манипулация да я разясни детайлно в форума.

Aз се пробвах с Smart BackUp прави си перфектно имиджа но след това бъркам някъде при операцията по ристор. Опита го правя на флаш носител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редакция 00.50 24.06.2012 - жалко че пуснах такава тема. Моля модераторите на фоурма да я унищожат и пратят във небитие. Явно няма потребители във този форум които за а интересувани поне на 99% от възможносите за операции на въпросния софтуер. Живи здрави Прави и Корави. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш че никой в тоя форум не препоръчва тази програма , така че явно няма да намериш експериментатори :) Работил съм със нея преди доста години , но само съм си увеличил дял Ц и то бе никакви проблеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОЛЕЦ, не съм работил с тази програма. Преди ползвах продуктите на Acronis: - Acronis Disk Direktor - ползвал съм го за оразмеряване на дяловете - Acronis True Image - BackUp на системата Не съм имал проблеми досега с тях и като че ли не се изисква да четеш упътвания или да имаш кой знае какви знания, за да работиш с нея. Всичко е интуитивно. Ако искаш пробвай с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОЛЕЦ,

не съм работил с тази програма. Преди ползвах продуктите на Acronis:

- Acronis Disk Direktor - ползвал съм го за оразмеряване на дяловете

- Acronis True Image - BackUp на системата

Не съм имал проблеми досега с тях и като че ли не се изисква да четеш упътвания или да имаш кой знае какви знания, за да работиш с нея. Всичко е интуитивно. Ако искаш пробвай с нея.

Пробвал съм. Просто желая да тесвам нещо малко по различно от Акронис защото доста хора определят Парагон като техен основен конкурент та ми стана доста интересно коя от 2те програми работи по акурантно. Защото и Парагон е направена доста интуитивно но явно точно тази част с клонинга на дяловете и евентуалното им възстановяване след това не е силната черта на продукта който разискваме тук.

П.с: Това са изцяло мои преки наблюдения и ако има някой способен да ги обори с нужните аргументи няма да имам нищо против да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След един не малък крах при работа по едно HDD се отказах да я ползвам и вече работя само с продуктите на Acronis.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След един не малък крах при работа по едно HDD се отказах да я ползвам и вече работя само с продуктите на Acronis.

и АЗ ги ползвам рескю буут медиите на акронис и явно тази програма ще замине за неизвестен период в небитието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и АЗ ги ползвам рескю буут медиите на акронис и явно тази програма ще замине за неизвестен период в небитието.

Ситуацията беше следната:исках да пренацепя един диск-да разширя един дял и да смаля други два,започнах,но по средата на процеса нещо зацикли,чаках го 15-20 мин,рестартирах принудително и после-о,радост!! харда беше празен,тъй както е бил първия ден.С easeus partition master home edition възстанових двата по ценни дяла и преинсталирах машината,с което нещата си дойдоха на място.Иначе после два дена трябваше да вадя инфото(не,че не съм го правил де,ама на...каръщина).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от FOTOTO
      Здравейте
      Имам следният проблем след отваряне на диска при зареждане на папките в него диска след няколко секунди автоматически се затваря
      Диска е дефрагматиран проверен за вируси сменял съм кабелите за връзка сата към дъното и захранване
      В диск менаджъра се вижда в биоса също е видим
      В кутия за външен хард диск има същия проблем
      програмата sentinel казва напълно здрав
      Предположения
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете, с коя програма и в кое меню може точно да се види колко точно часа е работил един твърд диск защото в програмата HDD Sentinel не се вижда да има показатели като  Power on hours и/или Head flying hours.
    • от akirichev
      Здравейте, 
      Искам да си взема кутия за външен диск, която да поддържа RAID 1. Свързването с компютъра за предпочитане е чрез USB 3.0. От написаното до тук ми трябва кутия, която вероятно трябва да се със собствено захранване, активно охлаждане и поне две гнезда за HDD. Ще се използва за съхранение на файлове с големина от 25мб - 1.5гб (снимки)
      При търсене попаднах на продуктите на Orico, но честно казано за този производител не знам нищо, а и предлаганите кутии, които са във фокуса ми са 3, а пък освен външния вид не намирам разлика.
      http://www.orico.cc/goods.php?id=6532 
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4820
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4961

Благодаря предварително на отзовалите се.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.