Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

petran1

sqlite3.dill проблем

Препоръчан отговор

защо при вклиучване на компа ми излиза прозорес че ми липсва sqlite3.dil ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо при вклиучване на компа ми излиза прозорес че ми липсва sqlite3.dil ????

Защото се зарежда някоя програма, която го иска. Проверете какво (извън нещата на операционната система) се зарежда при стартиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото се зарежда някоя програма, която го иска. Проверете какво (извън нещата на операционната система) се зарежда при стартиране

проблема ми доиде когато преинсталирах новата версия на абоде флаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема ми доиде когато преинсталирах новата версия на абоде флаш

Това не е ли втора тема по въпроса? И вземете го инсталирайте от сайта им,толкова ли е сложно: http://www.sqlite.org/download.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е ли втора тема по въпроса? И вземете го инсталирайте от сайта им,толкова ли е сложно: http://www.sqlite.org/download.html

препоръюаха ми да не го тегля от интернет а да преинсталирам шиндоуса ! не сам някои специалист и незнам кое е най правилно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

препоръюаха ми да не го тегля от интернет а да преинсталирам шиндоуса ! не сам някои специалист и незнам кое е най правилно

Аз ви давам официалния сайт, вие постъпете както желаете

Аз не съм привърженик на преинсталациите, в момента пиша от машина, която не е преинсталирана 4.5 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз като пусна машината ми дава че липсва този файл и не знам защо така.. :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз като пусна машината ми дава че липсва този файл и не знам защо така.. :no-no:

Нали пуснахте тема по въпроса, защо пишете пак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, вие пък за една библиотека ако преинсталирате, то къде ще му излезе края! :D

Следвай инструкциите от тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от Goshoyy
      Клавиатурата на Samung на кирилица когато е не забива, но когато обърна на латиница, буквите се показват с известно закъснение което е доста фростриращо когато искаш да напишеш нещо бързо преди да си го забравил.Когато съм с различна клавиатура ( някоя свалена от Google Play проблема го няма и всичко върви както трябва.Та въпроса ми е как може да оправя проблема.Пробвал съм с рестартиране на телефона,връщане на фабричните посъветвайте ме какво да правя, искам да използвам клавиатурата на Samsung тъй като е доста удобна и не е претрупана с реклами и ненужни бутони?
    • от Justluck8
      Здравейте, имам следният проблем: Дънната платка е: Asus p8h67-m le - има 6 SATA порта от които 4-SATA 2 и 2-SATA 3. Към SATA 3 портовете са закачени едно SSD и едно HDD, а към единия от SATA 2 портовете ми е CD/DVD у-вото. Проблема е, че SATA 2 портовете изобщо не отчитат в Bios-a да има закачено у-во на тях. Пробвах да сменя да сложа HDD-то на SATA 2, но отново изобщо не го отчита като свързано, а когато са свързани към SATA 3 няма никакъв проблем. Т.е. hdd-то и ssd-то работят, но CD/DVD у-вото - не. Другото което е в BIOS-а нали се избира интерфейса по който са свързани м-у "AHCI" и "IDE" и за SSD-то трябва да е на AHCI, но за cd-dvd у-вото трябва да е на IDE доколкото знам, а дънната платка не ми дава избор за всеки порт поотделно, а само един интерфейс. Възможно ли е sata 2 портовете да не работят по някакъв начин? и другото, което искам да спомена, че CD/DVD у-вото се отваря и затваря, но просто няма връзка с дъното и не изкарва никаква информация... ще прикача и снимки как по-точно са свързани към дъното.

• от prolife
      Здравейте, приятели! Понеже в момента съм с много малък от страна на капацитет HDD ---> 150gb, който ми ограничава доста работата с КС.    Имам следното запитване към вас:

Да си закупя :

SSD, което ще разделя на два дяла. ---> http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=49884 HDD, който ще разделя на два дяла. ---> http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=46943 SSD, което ще ползвам за дял C (OS) и HDD, който ще ползвам за дял D. --> следователно  и двете с по малък капацитет.  
      Не съм много запознат с актуалните външни запаметяващи устройства(дал съм примерни). Мога да си позволя да дам около 450 лева за да подобря проблема с който съм се възпрепятстван. Просто не ми е ясно, кой е най-алтернативния вариант.

• от prolife
      Здравейте.

Реших да си сменя стария монитор, тоест "кашон" с нещо по адекватно.  Не съм запознат много със съвременните монитори. Целта е, избора  ми да е един път и  до 500лв. Наскоро си закупих  нова видеокарта --> GeForce GT730. В спецификациите й, пише че поддържа 3D Vision. 
             Насочил съм се към марките BenQ i Acer и към модела --> Acer Predator GN246HLBID, защото е монитор, който поддържа NVIDIA® 3D LIGHTBOOST™ технология NVIDIA® VISION™.

изборът ми..

ПО-ЗДРАВИ!
      Приемам всякакви критики и мнения, благодаря предварително!     компютърната ми система за вмомета....    

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.