Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

antonio_522

SQL Injection ?!

Препоръчан отговор

И така, случайно се натъкнах на този израз "SQL Injection" преди 2-3 дни... поразрових се из интернет какво представлява, но за съжаление не разбрах почти нищо как се прави подобно нещо... Някой може ли да ми обясни как става това? Skype: antonio_1997_ Ако е възможно ми пишете на този скайп адрес или директно в форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така, случайно се натъкнах на този израз "SQL Injection" преди 2-3 дни... поразрових се из интернет какво представлява, но за съжаление не разбрах почти нищо как се прави подобно нещо...

Някой може ли да ми обясни как става това?

Ако е възможно ми пишете на този скайп адрес или директно в форума!

Използване на полета от html форми за извършване на операции с бекенд база данни. От това по-прецизно определение трудно може да се напише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:)http://vbox7.com/play:d2accb17 ето това искам да направя само че в един друг сайт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) ето това искам да направя само че в един друг сайт!

Това е криминално деяние и в този форум НЯМА да получите помощ в тази насока!!! Темата се заключва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.