Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

helpme1

Какви кодове да използвам ?

Препоръчан отговор

Много ви моля да ми помогнете. Искам да си направя сайт в който да има постната картинка, а вътре в картинката да има бутон за харесване на страница, но този бутон да не се вижда. Как може да стане скрит този бутон вътре в картинката и може ли да стане с Web Page Maker :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.hidden {visibility:hidden;}

или

.hidden {display:none;}

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви моля да ми помогнете. Искам да си направя сайт в който да има постната картинка, а вътре в картинката да има бутон за харесване на страница, но този бутон да не се вижда. Как може да стане скрит този бутон вътре в картинката и може ли да стане с Web Page Maker :?

С Page Maker може да направиш бутона да не се вижда, но няма да се отчита опцията за харесване на сайта. За тази цел ти трябват динамични структури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето такъв сайт ако може да ми жете като този как да стане ==> http://novo-chalga.hit.bg/

Цъкаш върху картинка,а в това време харесваш фейсбук страница !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в примера е приложен трети начин

filter:alpha(opacity=0); -moz-opacity:0.0; -khtml-opacity: 0.0; opacity: 0.0;

копирай го, но потребители с стари браузъри ще виждат бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.