Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Купих си аудио система 5+1 (Logitech x530) но имам проблем със звука от 3 от тонколонките..та..работата е следната.. ако си пусна някоя песен от winamp например.. се чуват и 5-те тонколонки.. ако я пусна от BSplayer също се чуват.. но ако я пусна от някой интернет сайт ( да кажем - vbox7, youtube ) ми се чуват само 2-те основни тонколонки.. другите не.. пробвах да бутам някакви настройки от Sound Effect-a, но нищо не показа резултат..Моля помагайте ако имате някакви идеи. Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съвсем нормално. winamp и bsplayer имат плугини, които от стерео го цепят на 5 канала от стерео, а браузъра няма как да го направи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ти за бързия отговор :) просто с едно приятелче пускаме един и същ линк (с песен) и една и съща аудио система.. при него вървят всичките.. при мене само 2..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тука намерих нещо Realtek AC97 Audio пиши и някаква версия 5.10.0000.5300 (не му разбирам много аз)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.