Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте аз съм 9 клас и уча в Математическа-та гимназия и госпожата ми по информатика ми даде един лист със думи от C++ и те са към 20-30 думи и трябва да ги знам за 3 но аз ги имам само как са на английски и ми трябва каква функция изпълняват или какво означават .. например .. cin - знам че означава монитор .. :) Ако може да ми помогнете защото в понеделник ми е последния шанс за 3 .. ;( апък незнам думите .. ;хх ето ги и тях ПП Знам само някой .. ;) cin - монитор (ако не е така моля поправете ме) cout - изведи на монитора include - iostream int double float char bool return math.h ceil (число) - floor (число) - main () sqrt (число) - pow (x,n) - abs (число) - fabs (число) - sin (x) - cos (x)- tan(x)- endl - край на реда void - false - system (pause) if - ако else - iomanip.h switch case break default setw (число) for - за while - do- true- void- + - събиране _ - изваждане * - умножение / - делене % - остатък от делението >> - << - ; - # - < - > - ! - && - || - != - == - >= - <= - "текст ,,," - = - '' - "\n"- <име на файл> - // - /* text... text... text...*/ - { оператор 1; оператор 2; .................. оператор n; } - Моляви помогнете ми трябва да ги знам всичките едно да не знам 3 няма да видя .. Госпожата ее МЕГА ГАДНА .. Aйде Мерси предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се занимавай с глупости, а учи нещо което наиситна ти харесва и можеш да правиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж на този адрес всичко можеш да намериш стига да имаш желание 212.39.82.177 :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.