Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bobski3242

Препоръчайте ми таблет до 300 долара

Препоръчан отговор

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали таблет до 300 долара. Таблета приятел ще го купи от щатите и за тове е важно цената да е в долари. Колебая се между Самсунг Галаху таб 2.7 и Салсунг галаху таб 7 +. Таблета ще се позва основно за браузване и по-малко за музика и филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър избор, и двата ще ти вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако може да намери нов iPad, дори първо поколение да е (естествено, може и втора ръка, ако не те притеснява). Няма равен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да намери нов iPad, дори първо поколение да е (естествено, може и втора ръка, ако не те притеснява). Няма равен.

Oh, cmon! По какъв начин устройство на две години с 256MB оперативна памет е по-добро от друго такова, пуснато преди няколко месеца, с цял гигабайт памет, двуядрен процесор, близо два пъти по-капацитетна батерия и като цяло съвременен хардуер? Знаем, че си ябълков фен, но чак пък толкова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали таблет до 300 долара. Таблета приятел ще го купи от щатите и за тове е важно цената да е в долари. Колебая се между Самсунг Галаху таб 2.7 и Салсунг галаху таб 7 +. Таблета ще се позва основно за браузване и по-малко за музика и филми.

Най-новото поколение на iPad е шампион.Но не е в ценовия диапазон.

Аз лично бих ти препоръчал новия Nexus 7.Ама баш нов.Google го представиха на Google I/O.

Хардуерно,с малки изключения,се представя феноменално.Имаш цял 1GB RAM.Невероятна графика и много бърз 4 ядрен процесор.

Софтуер-най-новата версия на Android-4.1 Jelly Bean.А тези Самсунзи,които си изброи,предполагам,че са с Android 2.3 и си имат накякъв Самсуски UI,над самата ОС,мисля,че се казваше TouchWiz.А и все пак си е по-стара версия на софтуер,което често е голям минус.Самият таблет е направен заедно с ASUS,така че ОС е направена специфично за този хардуер(както при Apple) и стабилността ще е много добра.А и това означава,че ще получаваш свястни софтуерни ъпдейти,което по принцип е голям минус при Android и само устройствата от Nexus лиията предлагат редовни ъпдейти (по ред причини).Jelly Bean има много нови и готини неща,насърчавам те да ги провериш :)

А хардуерните пропуски са,че устройството се предлага само с 8 и 16GB.И не съм сигурен,дали имаше чип за 3G поддръжка и осъзнавам,че,ако няма,то това ще се спре (може би), но като цяло устройството си заслужава.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво му е устройство което след два месеца ще е спряно от подръжка ??? То не че на другите пласмасарии съпорта им е една година ама все пак е повече от два месеца !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговорите. Вече поръчах Нексус 7. Избрах го най-вече заради по добрия дисплей и процесора, но само за информация да ви кажа, че в сайта им пише 200 долара, но доставката е платена а и има някакъв данък и реално излиза 230 долара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.