Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
bobski3242

Препоръчайте ми таблет до 300 долара

Препоръчан отговор

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали таблет до 300 долара. Таблета приятел ще го купи от щатите и за тове е важно цената да е в долари. Колебая се между Самсунг Галаху таб 2.7 и Салсунг галаху таб 7 +. Таблета ще се позва основно за браузване и по-малко за музика и филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да намери нов iPad, дори първо поколение да е (естествено, може и втора ръка, ако не те притеснява). Няма равен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да намери нов iPad, дори първо поколение да е (естествено, може и втора ръка, ако не те притеснява). Няма равен.

Oh, cmon! По какъв начин устройство на две години с 256MB оперативна памет е по-добро от друго такова, пуснато преди няколко месеца, с цял гигабайт памет, двуядрен процесор, близо два пъти по-капацитетна батерия и като цяло съвременен хардуер? Знаем, че си ябълков фен, но чак пък толкова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали таблет до 300 долара. Таблета приятел ще го купи от щатите и за тове е важно цената да е в долари. Колебая се между Самсунг Галаху таб 2.7 и Салсунг галаху таб 7 +. Таблета ще се позва основно за браузване и по-малко за музика и филми.

Най-новото поколение на iPad е шампион.Но не е в ценовия диапазон.

Аз лично бих ти препоръчал новия Nexus 7.Ама баш нов.Google го представиха на Google I/O.

Хардуерно,с малки изключения,се представя феноменално.Имаш цял 1GB RAM.Невероятна графика и много бърз 4 ядрен процесор.

Софтуер-най-новата версия на Android-4.1 Jelly Bean.А тези Самсунзи,които си изброи,предполагам,че са с Android 2.3 и си имат накякъв Самсуски UI,над самата ОС,мисля,че се казваше TouchWiz.А и все пак си е по-стара версия на софтуер,което често е голям минус.Самият таблет е направен заедно с ASUS,така че ОС е направена специфично за този хардуер(както при Apple) и стабилността ще е много добра.А и това означава,че ще получаваш свястни софтуерни ъпдейти,което по принцип е голям минус при Android и само устройствата от Nexus лиията предлагат редовни ъпдейти (по ред причини).Jelly Bean има много нови и готини неща,насърчавам те да ги провериш :)

А хардуерните пропуски са,че устройството се предлага само с 8 и 16GB.И не съм сигурен,дали имаше чип за 3G поддръжка и осъзнавам,че,ако няма,то това ще се спре (може би), но като цяло устройството си заслужава.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво му е устройство което след два месеца ще е спряно от подръжка ??? То не че на другите пласмасарии съпорта им е една година ама все пак е повече от два месеца !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговорите. Вече поръчах Нексус 7. Избрах го най-вече заради по добрия дисплей и процесора, но само за информация да ви кажа, че в сайта им пише 200 долара, но доставката е платена а и има някакъв данък и реално излиза 230 долара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.