Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Закупех си телефон Nokia Asha 302,но имам проблем с wi-fi връзката,влизам успешно чрез рутера в мрежата,но като искам да вляза в ел.поща изписва мрежови проблем да се свържа по-късно,както се отнася и за Фейсбука,Моля,ако може някой да помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е рутерът и на кой доставчик си? Кой браузър ползваш на телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутера е Huawei Echo Life 8245,доставчика е Мтел,WAP 2.0/xHTML, HTML, Adobe Flash Lite-браузър.

Редактирано от anp69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не-въпроса е дали ползваш Opera Mini или Nokia Browser,които се намират в папка "Колекция",или влизаш от вграденият браузър на телефона?От Меню>Настройки>Настройки>Конфигурация как са нещата? На мене там всичко ми е празно и нямам проблеми, там са нужни настройки само ако се ползва интернет от оператора. Един приятел има Nokia X3-02 и на него също навсякъде му дава грешка в конфигурацията и неще да влиза никъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий всичко от Меню>Настройки>Настройки>Конфигурация. След това влез в Меню>Настройки>Настройки>Свързване чрез->WLAN->WLAN Връзка и го направи на първо питай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий всичко от Меню>Настройки>Настройки>Конфигурация. След това влез в Меню>Настройки>Настройки>Свързване чрез->WLAN->WLAN Връзка и го направи на първо питай.

Tочно така-да те пита,обаче вземи и изтрий Мтелския или някой друг GPRS профил,за да не ти взема парички от сметката/картата,и после си направи нови профили-единия да е мой интернет,другия-мой стрийминг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tочно така-да те пита,обаче вземи и изтрий Мтелския или някой друг GPRS профил,за да не ти взема парички от сметката/картата,и после си направи нови профили-единия да е мой интернет,другия-мой стрийминг.

Даже мисля е най-добре да се изключи от тук или тук за Prima (за М-Тел),че май пак някак си се свързва дори без настройки и гълта пари... Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже мисля е най-добре да се изключи от тук или тук за Prima (за М-Тел),че май пак някак си се свързва дори без настройки и гълта пари...

Свързва се,ако сим-картата е извадена,заменена с друга и после върната обратно.Профилите отново са възстановени и пак трябва да се трият.При моята С3-00 с изтрити предварително и после създадени от мен профили все проверявам сметката(b-connect) и от половин година е все една и съща :D Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързва се,ако сим-картата е извадена,заменена с друга и после върната обратно.Профилите отново са възстановени и пак трябва да се трият.При моята С3-00 с изтрити предварително и после създадени от мен профили все проверявам сметката(b-connect) и от половин година е все една и съща :D

За М-Тел не мога да кажа, не помня как е било там, но на VIVACOM предплатена карта се свързваше от време на време без настройки на време и дърпаше по 1 стотинка! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, темата е за wi-fi, но ако мога да питам тук един въпрос. Понеже ще си взимам същата нокиа, но се чудя какъв цвят да е. Бялата ми харесва повече от сивата, но не съм имал бял телефон до сега и нз след време като го използвам да не се зацапа и разни такива неща. Ако може да ме посъветвате нещо. Благодаря.

post-326657-0-76663300-1341600820_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Днес си купих аша 302. Опитах се няколко пъти да се свържа с безжичен интернет, но все ми дава някакъв защитен код, а когато го въведа ми пише " неуспешно свързване". Та въпроса ми е как да го оправя и дали съм блокирала самия модем? Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутера ти има парола. Опитай да влезеш на http://192.168.1.1 през лаптоп, който е свързан с интернет чрез този модем или през компютъра, който е свързан с кабел към него, ако има такъв и за потребител и парола въведи "admin". От там вече можеш да видиш паролата/да я смениш или махнеш.

Ако не стане кажи какъв модел е рутера или качи скрийншот или кажи какви настройки има там, за да ти кажа къде се намира паролата, с която да свържеш твоя телефон към него.

И държа да отбележа, че има начин да звъниш по Skype с него - виж тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да сложа Skype на Nokia Asha 302,вече съжалявам че си го купих и незнайно защо приложението социално мрежи ми изписва невалидно приложение не мога да го актуализирам върнах фабричните настройки но не се получи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляте си приложението от браузера на телефона, или потърсете във Ovi.

Като предварително трябва да се регистрирате за да, Ви даде да си свалите точното приложение за вашия телефон.

Също може да потърсите там за приложение за социалните мрежи.

Погледнете и това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да сложа Skype на Nokia Asha 302,вече съжалявам че си го купих и незнайно защо приложението социално мрежи ми изписва невалидно приложение не мога да го актуализирам върнах фабричните настройки но не се получи .

Точно на поста над вашия съм дал линк с инструкции как да се говори, ето: http://www.kaldata.c...2/#entry2288673 Ако ви трябва само за чат - то просто си го теглите от линка на ieenso отгоре ^ ( http://community.sky...302/td-p/580985 ) От OviStore няма да го намерите. Java Skype вече не е официален и го няма никъде по официални места.

А за вграденото приложение на телефона май може да се оправи само с обновяване/преинсталиране на софтуера на телефона ... но ако не държите на него и/или не ви се занимава - просто си изтеглете официалното приложение на Facebook.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте.имам малък проблем..когато си изключа wi-fi връзката ми се включва моментално HSDPA връзка, а когато изключа нея ми се включва GPRS връзка. от къде мога да разбера дали съм затворила всички приложения, чрез който съм влизала в интернет или как да махна всички тези връзки? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте.имам малък проблем..когато си изключа wi-fi връзката ми се включва моментално HSDPA връзка, а когато изключа нея ми се включва GPRS връзка. от къде мога да разбера дали съм затворила всички приложения, чрез който съм влизала в интернет или как да махна всички тези връзки? :)

На кой оператор си? Ако си на м-тел може да си изключиш интернета от сайта им.

Също така изтрий всички интернет настройки от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро си изкупих Nokia Asha 302 влизам си успешно чрез wi-fi в фейсбук..но винаги ми взима пари..дали е нещо от настройките ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам един маалък проблем с моята asha 302.Докато си теглих игри и приложение,при опит да отворя една от игрите ми излезе съобщение,че трябва да обнова моята версия с нова.Лекомислено от моя страна го направих!След което не можех да си вляза в nokia browser-а и в повечето приложения,които вече бях използвала!Съобщението,което ми излизаше навсякъде е Несъвместими приложения.Да покажа ли тези приложения?Да..И ми излиза само нефункциониращ nokia browser!Явно съм update-нала нещо :( Въпросът ми е има ли оправия това и мога ли да си върна предишното състояние на оригиналните настройки?? С връщане на заводските настройки не става абсолютно нищо,вече опитах :(( Моля поне за логично обяснение какво съм направила !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) Аз си закупих тоя телефон вечи от 1 месец и преди няма и 20мин ми се случи нещо на телефона,както се пробвах да си вляза в профила в фейсбук и да вляза през Лайфито на телефона към рутера ми и внезапно телефона почна да се огасва и да светва самичък,да се ресва сам без да го бутам..Вадих батерията,вадих и сим картата изчаквах до известно времи и пак ги сложих и пак никъф ефект.Някой ако има идея от какво може да е и как да се оправи ще съм му мн благодарен...Ако ли не отивам в магазина на Глобул от кадето го закупих и им казвам да си го взимат..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не искам тази nokia asha 302 това е първия ми и последен телефон на тази фирма :mad: приложението ми социални мрежи не работи изтеглих си допълнителни но не ми харесват .Днес преинсталирах и софтуера и преди това и фабричните настройки върнах нищо сега на екрана ми се изписа ЧАКА СЕ и не може да бъде сменено с нищо друго .И снимките ми не могат да се качват никъде .Ми то се оказа че Sony Ericsson който имам от преди три години работи по добре (ама го дадох на малкия и сега не иска да ми го върне ) Дайте съвет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам телефона от около 2 месеца и искам да си настроя Mail for exchange за abv.bg.Вкарвам си имейла,паролата,домейна,потр.име - всичко,но като стигна до сървъра,удрям на камък.Пробвах с какви ли не комбинации от рода на pop3.abv.bg, smtp.abv.bg...Все ми дава "Server not found".Иначе това приложение не ми е толкова важно,но е дразнещо да вляза в пощата си през телефона и да видя прочетените си писма(през РС-то) като непрочетени в тел-а.Друг е въпроса,че такъв проблем през мобилната версия на пощата няма,но защо да се набутвам през браузъра,когато нокиата има уай-фай?Моля някой да ми отговори и да предложи някакви идеи?!Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здражейте. На скоро си купих проблемния телефон Asha 302. Проблема е че посточнно дърпа пари от предплатената ми карта. Появява се едно отключено катинарче включва се GPRS и една буквичка Е в квадратче. Ако някой знае как да се изключат тези настроики моля да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.