Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

cepronyx

Нуждая се от съвет за приемане на DVB-T канали

Препоръчан отговор

Здравейте,от известно време не мога да намеря DVB-T канали на телевизора в хола-Panasonic TX-L32U10E,въпреки че преди никога не съм имал този проблем.Същевременно,другият телевизор в кухнята-22 инчово LED HITACHI ги намира.Ще съм благодарен,ако някой ме посъветва какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как са свързани двата телевизора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как са свързани двата телевизора?

И двата са вързани към приемници на Булсатком,като Panasonic-a,който ми прави номера,е с HDMI кабел към HD приемник.Но това едва ли е от някакво значение,тъй като съм ги откачал от приемниците и съм ги оставял само с телескопични антени и необяснимият проблем продължава да съществува-единият хваща DVB-T канали,другия-не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата са вързани към приемници на Булсатком,като Panasonic-a,който ми прави номера,е с HDMI кабел към HD приемник.Но това едва ли е от някакво значение,тъй като съм ги откачал от приемниците и съм ги оставял само с телескопични антени и необяснимият проблем продължава да съществува-единият хваща DVB-T канали,другия-не.

Ако в менюто има опция за възстановяване на заводските настройки опитай от там. Ако не може да се наложи и на сервиз да го носиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма как да приемаш DVB-T (T=Terrestrial) през стателитния преимник на булсатком - той е за DVB-S (S=Satelitte), a DVB-C (C=Cable) ако panasonic-a има DVB-T - включваш ефирната антена в неговия антенен вход и търсиш през тунера му...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма как да приемаш DVB-T (T=Terrestrial) през стателитния преимник на булсатком - той е за DVB-S (S=Satelitte), a DVB-C (C=Cable)

ако panasonic-a има DVB-T - включваш ефирната антена в неговия антенен вход и търсиш през тунера му...

;)

и съм ги оставял само с телескопични антени и необяснимият проблем продължава да съществува-единият хваща DVB-T канали,другия-не.

Размени им антените , да не се е прецакала нещо , в различни стаи са , може сигнала да е по слаб .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите!Май ще се наложи да го нося на сервиз...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.