Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Двоумя се между двата лаптопа кой от двата да избера? Предимно ще се полза за игри и филми. Може и Вие да ми давате предложения,но без Acer ,без видео карти на Intel,и без процесори AMD. Склонен съм да дам до 1000 лева,може и малко отгоре. http://pcstore.bg/laptopi/ASUS-6/ASUS-P53SJ-SO007D-4GB-2814 http://pcstore.bg/laptopi/LENOVO-9/Lenovo-IdeaPad-B560G-59-325579-4GB-%D0%A1-%D0%A7%D0%95%D0%A2%D0%95%D0%A6-%D0%9D%D0%90-%D0%9F%D0%A0%D0%AA%D0%A1%D0%A2%D0%9E%D0%92%D0%98-%D0%9E%D0%A2%D0%9F%D0%95%D0%A7%D0%90%D0%A2%D0%AA%D0%A6%D0%98-3863

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри - никой.Ако ще играеш тежки игри си купи PC. С тези 1000 лева можеш добре да се уредиш с почти геймърска конфигурация като изключим монитора и периферията от бюджета. За филми няма значение кой ще е.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще е за тежки игри - казаха ти! В никакъв случай лаптоп, а компютър с добра видео карта! Колегите от раздела за нови конфигурации ще измислят нещо за теб! Ако питаш за лаптоп за филми и общо приложение, то аз бих взел ASUS - а!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите ще са от рода на fifa 12 и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus-а е по-добрият вариант! Но ако мислиш да си купуваш лаптоп и да не го изкарваш от вас ще бъде голяма грешка! В такъв случай взимай настолен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.