Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да помоля за помощ имам следния проблем Когато поставя флаш памет или сд карта папките който са в тях се превръщат сами в преки пътища което много ме дразни .Моля ако някой знае как да се справя с проблема да ми обясни как да го премахна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда имаш една гадинка, която крие папките по флашката и слага преки пътища вместо тях. Всяка антивирусна би трябвало да се справи, пусни един пълен скан на компютъра и пиши пак, ако няма резултат.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто направи от "опции на папките " да ти се виждат скритите файлове . Освен преките пътища ще ти се покажат и действителните папки с файловете . Копирай си ги някъде ,след това направи формат на флашката и ги върни обратно . Проблема ти е причинен от кофти вирусче което се намира в recycle bin на самата флашка . Тук има хора който могат да ти помогнат с този проблем . Моя съвет беше ако спешно ти трябват файловете на флашката . Виждам че колегите те съветват да сканираш флашката с антивирусната си програма . Може и да ти открие вируса но не разчитай на този метод ,пробвано е с антивирусни ,какви ли не ,просто не го премахват или изчезва до следващото включване . Успех .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега инсталирам Нортон антивирус и ще го пусна да видим какво ще излезе .Притесняваме това че не е само на една флашка или сд пробвах с няколко който на настолния компютър работят нормално . А това се получи след смяна на дънната платка на лап топа на който се случват тези неща .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гадината може да е в операционната система, и да заразява всички външни устройства за пренос на данни, които са включени към компютърната система! Сканирайте със сериозен антивирусен софтуер!

Редактирано от programings (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.