Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Serious_Mitko

Ка да задам резолюция

Препоръчан отговор

Здравейте.Въпроса ми е как да задам дадена резолюция в virtual box на oracle.Там искам да си сложа windows 7.А лаптопа ми да си остане с Linix Ubuntu12.04. А и ако не е в правелния раздел.Моля да бъде преместена.Предварително се извинявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Въпроса ми е как да задам дадена резолюция в virtual box на oracle.Там искам да си сложа windows 7.А лаптопа ми да си остане с Linix Ubuntu12.04.

А и ако не е в правелния раздел.Моля да бъде преместена.Предварително се извинявам.

Ето ви една добра стартова точка: https://www.virtualbox.org/manual/ch03.html#settings-display

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах.Можели чрез програма или команда да се даде да бъде 13 1366х768

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.