Премини към съдържанието
shumansky

"Изчезна" ми DVD-то на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте! Внезапно ми изчезна CD-то от списъка на дисковете! Няма го и виртуалното CD! Явно нещо с драйверната им съвместимост има, но какво ... Излиза ми, че драйверът на РЕАЛНОТО устройство не е пил подписан от Майкрософт! А аз съм с ОЕМ версия за DELL на DELL! Програмата за виртуални дискове е MagicISO, последна версия. Подобен проблем имах преди години с едно ХР, и доколкото си спомням се оправи с преинсталация! Но сега никак, амам никак не ми се преинсталира компа, защото имам много специфични програми, които изискват разни подробности от производителя и няма да мога да възстановя всичко поне за два дни. А компютърът ми трябва по 8 часа ежедневно! Предварително благодаря за всички разумни предложения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗА хардуерното CD отиди в диспечера на устройствата деинсталирай драйвъра рестартирай компютъра и трябва само да се открие, можев да се наложи още един рестарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.