Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Младите започват да употребяват дрога още на 12-13-годишна възраст

Препоръчан отговор

преди 7 часа, haidukpikaso написа:

...Племенника ми е на 14 години...

Верно викай "пупу", че то до 14 и аз бях цвете. Но после какво стана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нови наркотици идват в България, предимно от Китай

Проблемът с употребата на наркотици в България се задълбочава и не знам защо, всеки родител се мисли, че неговото дете няма да бъде зарибено.

Родителите и държавата са отговорни за здравето и живота на децата и младежите и трябва да направят всичко възможно, за да спрат достъпа им до тези смъртоносни вещества.

Безвреден наркотик няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То стана сигурно над десет години екстрите идат от Китай, те чак сега зацепили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.10.2019 г. в 19:04, Мойра написа:

Нови наркотици идват в България, предимно от Китай

Проблемът с употребата на наркотици в България се задълбочава и не знам защо, всеки родител се мисли, че неговото дете няма да бъде зарибено.

Родителите и държавата са отговорни за здравето и живота на децата и младежите и трябва да направят всичко възможно, за да спрат достъпа им до тези смъртоносни вещества.

Безвреден наркотик няма!

На мен пък ми се струва просто като част от подетата пропаганда от САЩ и васалите на САЩ против Китай. Заради търговската война, заради стратегически и други интереси.  Освен това очевидно самият внос не е на наркотици, такива се произвеждат тук в нарколабораториите на герп(?), а в лаборатория наркотици могат да се произведат от каквото се сети човек. Сигурно без проблем, дори направо от чисти химически елементи, въглерод, водород, кислород и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, sliderum написа:

На мен пък ми се струва просто като част от подетата пропаганда от САЩ и васалите на САЩ против Китай. Заради търговската война, заради стратегически и други интереси.  Освен това очевидно самият внос не е на наркотици, такива се произвеждат тук в нарколабораториите на герп(?), а в лаборатория наркотици могат да се произведат от каквото се сети човек. Сигурно без проблем, дори направо от чисти химически елементи, въглерод, водород, кислород и т.н.

Може и така да е, но това не е толкова важно, важно е, че производството, продажбите и употребата на наркотици у нас растат с бързи темпове,  а сериозни мерки за справяне с проблема не се предприемат.

Ефекта от периодичните акции за залавяне на производители, пласьори и трафиканти е почти нулев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.10.2019 г. в 13:27, Мойра написа:

Може и така да е, но това не е толкова важно, важно е, че производството, продажбите и употребата на наркотици у нас растат с бързи темпове,  а сериозни мерки за справяне с проблема не се предприемат.

Ефекта от периодичните акции за залавяне на производители, пласьори и трафиканти е почти нулев.

То едни акции, акция респект направо. Идва ми от песента на Ъпсур "Сега всеки ден, всеки час, на всякъде има матриал!"

И с цялата пропаганда на наркотици навсякъде, как може да бъде спряно желанието за използване, малко осъзнават вредата. Да се радваме, че дизайнерските наркотици не са толкова използвани при нас и повечето се спират до обичайните заподозрени, можеше и по-зле да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...