Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с видео драйвъра някой ще може ли да ми помогне.. значи проблема е след като инсталирам драйвъра и само става на 7 бита и на най-малка резолюция след като го променя нищо не става :s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей ! Като за начало кажи поне с каква операционна система си де ! От къде теглиш драйвера ,как го инсталираш ,ето тези неща кажи пък тогава всичко останало ,че едва ли някой тук ще знае какво правиш ако не го напишеш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми windows xp драйвърите са от официалния сайт инсталирам го и всичко е ок след което след 1 минута и променя цветовете и стават shit :x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с видео драйвъра някой ще може ли да ми помогне.. значи проблема е след като инсталирам драйвъра и само става на 7 бита и на най-малка резолюция след като го променя нищо не става :s

http://www.kaldata.com/forums/topic/196995-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-samsung-np300e5z-s08bg/ - тук не ви ли отговориха

И по точно :

Ако системата е 32б...http://members.drive...riverid=1857907 ,ако е 64б....http://download.driv...g/d1857914.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не ми върши работа имам драйвърите от официялния сайт трябва ми решение на този проблем :|

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не ми върши работа имам драйвърите от официялния сайт трябва ми решение на този проблем :|

За да ви помогне някой на някакъв проблем, трябва да го опишете правилно.

За да го опишете правилно трябва да имате поне две смислени изречения в поста. В изреченията да има минимум една запетайка, и по избор поне едно тире.

Наспамихте форума с едни и същи въпроси...

Редактирано от sheky (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се пали безсмислено ,в края на краищата ти си този който моли за съвет и помощ . Това да не ти е рум сервиз ,поръчаш и ти се носи . Малко се замисли че и там трябва да кажеш точно какво искаш за да ти се донесе . А направи една снимка на Диспечера на устройствата и я сложи тук за да видим какво толкова си инсталирал като видео драйвер пък тогава може да се мисли за други неща . Да не те питам как инсталираш ,премахваш ли старите инсталации преди да направиш нови ,инсталира ли драйвера за чипсета и т.н .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.