Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Разликата между 2,5" и 3,5" външен хард диск. Предимства и недостатъци. За около 1-2 ТВ капацитет. USB3 Няма много да го разнасям. Но доколкото чух 2,5" се повреждат от мини В USВ връзката между кабела и харда. А за 3,5 " чух, че ако захранването на мрежата не е заземено, замасено дават на късо и гори компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пък аз чух, че президента бил BSDM фен. Като гледам проЕксперт си, сам си си харесал поста, наясно си значи с материята, що се допитваш тука до невежите? Всяко нещо има шанс да изгори, ако захранването му не е заземено. Това за 2.5 инчовите дискове пък е пълна глупост, не се поврежда диска, а USB контролера на кутийката му. В мноооого редки случаи и диска си заминава.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Работя на Seagate ето такъв Публикувано изображение

Само цвета е друг от публикуваното изображение и не е голям - 500 ГБ е ,имах и "samsung" - но той нещо се оказа по-бъгав от "SEAGATE" - така ,че ако избираш между марки ,мога да изразя мнение /понеже работя на такъв/ - "Seagate" е по-добър.То сега си купуват вътрешни хардове за лаптоп и ги "обличат" само в кутийки ,но цената няма голяма разлика максимум 20 лв. е от оригинално закупен и тези,които им правят облицовки.А относно трансфера на данни /като бързина/ USB 3 e доста по-бързо,но извода на харда като ти е USB3 трябва и на компа USB-то да ти е USB3 ,иначе няма ефект само на преносимия като ти е USB3.Извинявам се ,ако не съм се изразила ясно,но не съм чак толкова на "ти" с термините ,но работя от 2009 на преносими.А също така забравих да спомена,че някои от хардовете/преносимите / не работят с други кабели ,освен с техните си,примерно моят си е с къс кабел ,когато му сложа по-дълъг просто не тръгва - отначало ,като не знаех си мислех ,че харда е заминал,писах даже тук ,но накрая се оказа ,че си работи само с оригиналния.Дано съм помогнала с мнението си .

Хубав ден и безпроблемни "преносими" ;)

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.