Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Един познат от Перник има явно хардуерен проблем с компютъра и иска да го носи на сервиз, понеже не е много в час. Моля да ми препоръчате добър сервиз в Перник, където найстина си вършат работата. Благодаря Ви Проблема е, че като натисне копчето за включване компютъра тръгва, но няма никой на монитора. Пробвал е с друг монитор, но пак няма ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е болната тема на Перник... добър сервиз не знам да има! Jar за нищо не стават, Кракра Софт на същия принцип, с малко по-високи цени, а другите сервизи са на магазините "мулти", "техно"... от кой квартал е приятеля ти?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ще имаш по-голям успех, ако попиташ за сервиз в София.В крайна сметка, като ще го правят да е като хората. П.С. Да не стане накрая, като класацията в подписа ми.... :D :D

Редактирано от exhausted (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кв.Пашов, но може да отиде до всеки магазин в града. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря ти за предложението, но не е задължително да е от този квартал. Коя фирма е най-добра и коректна ? Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се ,че не е задължително .След ,като е от Перник ,може да отиде навсякъде . То и фирмата не в кв.Пашов . Не съм чул да имат оплакване от фирмата ,но винаги има едно НО .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, включили се в темата. Приятелят ми ще посети фирмата, предложена от Dishkata. +1към всяка репутация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.