Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дайте сега да видим какво слушате... :ipod::headphones: :headphones: :headphones:

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш да видиш в подписа ми. Сега ме подсети, скоро ще сменя линковете с други. Нищо подобно няма с тези измислици дето си ги написал в заглавието. Аз съм от младото поколение (или поне така се води все още) и съм един от малкото които все още слушат качествени стойностни неща. Повечето от моето и близките поколения + - 5 години слушат точно такива неща като описаните в заглавието. За мен това е непонятно. Къде отидоха хитовете на поп и рок музиката (не българската разбира се, тя не струва). Къде са хората които слушат хитовете от 80-те и 90-те. Къде са хората които пускат радио не само за не заспят, а за да чуят нещо хубаво и които искат да чуят глас, а не звуци генерирани от компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Времената за менят, хората и предпочитанията им също... Честно казано и аз обичам подобен тип музика (като в заглавието) и броя дните до Solar Summer Festival 2012... Разбира се не слушам само такава, уважавам и музиката, за която ти спомена, но просто младо поколение по разните купони слуша главно такъв тип музика (като в заглавието)... Не може да очакваш на подобен купон младежта да "куфее" на групи от рода на Queen, Boney M и пр... Не казвам, че са отживелица, но просто мястото им на подобни "мероприятия" вече е отминало...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mitko5000
        Здравейте,
        От няколко години се занимавам с продуциране на електронна музика. Абсолютно самоук съм заради това нещата не стават бързо. Вече стихнах едно прилично ниво на създадените от мен тракове и мисля, че това което ме спира в моето развитие е техниката. 
        Още като започнах си взех нисък клас студийни слушалки - AKG K99. Мога да кажа, че съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛЕН. Според мен това беше изтрел в десятката. Много добри слушалки, които вече ме държат трета година.
        Преди няколко дни ме прасна по главата "гениалната" идея да си взема студийни монитори. До такъв извод стигнах след контакта ми с по-успели продуценти и четене на теми. Всички препоръчват да се ползват колони за миксиране и мастеринг. От там дойдоха доста въпросителни. След като си взема не скъпи монитори това ще подобри ли осезаемо работата ми? Дали най-накрая ще успея да докарам трак достатъчно качествен за издаването му в лейбъл?
        Та такааа... 
        Започнах да разглеждам модели. 
        http://www.thomann.de/gb/esi_near_08_classic.htm

Понеже бих пречил много на съседите и ми дойде "гениалната" идея да си направя някакво подобие на студио в мазата. Бих казал, че помещението е подходящо за целта. Доста е малко и няма да има нужда да увеличавам много. 
        Обаче за да правя студио ми трябват още неща. Някои може ли да ги сподели с мен. Знам, че за момента микрофон не искам. Нямам зорове да записвам вокали.
        Ако има някакво значение ще продуцирам транс и хаус за момента.
        Благодаря предварително!   
      • от amigo_
        Здравейте,
        интересно е кой какви любими или просто полезни приложения за смартфони използва?
        Или просто за които е чувал -  за да може да се информираме взаимно.

• от Zdravko Hristov
        Има ли фенове на Deep House музиката? Ако сте такъв ви предлагам да споделите нещо любимо. 

Ето и от мен нещо, което мисля, че ще ви хареса на 100 % ..
        https://www.youtube.com/watch?v=DPHsToh4z3Y    Tchami - Untrue (Extended Mix)
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.