Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,Моля за помощ... Имам рутер CISCO EPC2425 и не мога да достъпя Advanced менюто му. Прикачам снимка какво ми изписва, след като въведа юзър и парола- admin, W2402... Помогнете ми какво трябва да направя за да достъпя това меню за да мога да си направя настройките... http://dox.bg/files/dw?a=cccc24039dhttp://dox.bg/files/dw?a=cccc24039d Редактирано от gloro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оправи текста, че нищо не се чете. Ресетнат ли е по defaults ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами като влезеш във въпросната страница и ти иска име и парола ги остави празни и ще влезеш. Това ти дава достъп до страницата, където можеш да правиш настройки по SSID и паролата. По спомени искаше на друго място парола, но там празните полета не дават достъп. Какво в същност искаш да правиш по мрежата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да го ползвам за рутер. За първото наистина не ми иска парола а на другото ми иска име и парола и като ги въведа ми изписва, че нещо не е активирано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съмнява се да може да се ползва като обикновен рутер, защото WAN порта не е като LAN, а е по-малък. Като рутерите на BTC-ADSL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, ЛАН си е порта. Виж на снимката какво ми изписва като въведа името и паролата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да го ползвам за рутер. За първото наистина не ми иска парола а на другото ми иска име и парола и като ги въведа ми изписва, че нещо не е активирано.

Той е маршрутизатор, само че DOCSIS и силно ме съмнява да можете да ползвате LAN порт като WAN
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той е маршрутизатор, само че DOCSIS и силно ме съмнява да можете да ползвате LAN порт като WAN

В допълнение ще може, ако качи някой Линукс базиран фърмуер като dd-wrt/open-wrt/x-wrt и много други, но се съмнявам това у-во да се поддържа от някой от споменатите фърмуери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.