Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pe6ohristov

От къде да купя зарядно за лаптоп дел

Препоръчан отговор

Може ли да ми препоръчате от къде да купя зарядно за лаптоп дел - оригинално и на добра цена 90W - AC ADAPTER MODEL - HA90PE1-00 INPUT 100-240V 50-60Hz 1,5A OUTPUT 19,5V 4,62A PA-3E Family

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво означава добра цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единствено от официален сервиз и цената е около 90-100лв и нагоре. зарядното е с id и трябва да се разпознае от лаптопа (тоест само оригинално може да зарежда батерията). ако не се разпознава проблемът е или в зарядното или в дънната платка на лаптопа, добре е първо да се тества с друго зарядно дали се зарежда батерията, а това само в сервиза може да стане (или ако имаш познат с точно такова зарядно, което работи)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарядното го пробваха в мултирама и не работеше, но лаптопа с друго зарядно не съм пробвал А за цената намирам от около 35 до над 100 лева, но високата цена не означава качество. Търся къде със сигурност са оригинални. А сервиза е до бившата последна спирка на метрото в младост, от там дали си заслужава да се купи. В мултирама е около 75, дали ще е оригинално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е единия от сервизите на Dell фирмата е Индекс и от там ще си купиш истинско захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Технополис има оригинално зарядно на DELL за 59 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Технополис има оригинално зарядно на DELL за 59 лв.

не знам как ще е оригинално. след като дилърската цена без ддс е около 65лв...

едит: на сайта на технополис не можах да намеря adapter dell да се продава. това за 59лв сигурно е някакъв универсален...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Адаптер Dell 90W Power Adapter Kit for Dell Laptops(450-14949) - 55лв. и информация за него от производителя: DELL Power Supply : European 90W AC Adapter 1M (Kit)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми незнам точно колко е оригинално но е 1 към 1 с тези, които си вървят с лаптопите: DELL Inc. 90W на 19.5 V, разбира се Made in China. Относно цената мисля, че доставна цена се променя спрямо поръчаните бройки, колкото повече бройки, толкова по ниска цена. :) P.S. Не всички артикули, които се продават в магазините им ги има в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.