Премини към съдържанието
talaz = denken

се задържа на хард диска и после или не зарежда или Safe mod

Препоръчан отговор

При включване на компютъра и изреждане на устройствата, сега започна да се задържа на хард диска и после или не зарежда или се рестартира или се включва, но през Safe mode. Понякога дори не отчита, че има диск, а всчко го бише none. Това се получи, след като за кратко бях включил CD устройството и после му изключих и двата кабела. Как да го поправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самият диск свързан ли е както трябва ? Как са конфигурирани устройствата (HDD,CD/DVD) ?

Редактирано от NikitoY (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дал си информация за врачуване сега дай технически данни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

D, A, SCI. В какъв смисъл дали е свързан както трябва хард диска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кое точно се задържа на харда?Оправи си заглавието на темата и дай малко по подробни данни за конфигурацията си и настъпилия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кое точно се задържа на харда?Оправи си заглавието на темата и дай малко по подробни данни за конфигурацията си и настъпилия проблем.

Твоите постове са винаги за критикуване на някой,като тук...„оправи си заглавието„...,защо ли ти е тогава конфигурация,на която няма да отговориш,а само ще чакаш някой да напише нещо та да му възразиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Твоите постове са винаги за критикуване на някой,като тук...„оправи си заглавието„...,защо ли ти е тогава конфигурация,на която няма да отговориш,а само ще чакаш някой да напише нещо та да му възразиш...

Айде без излишен спам,Митьо.Като нямаш какво да кажеш/пишеш,по добре се направи,че те няма,вместо да съчиняваш такива нравоучителни беседи.Целта ми не е да критикувам вся и всьо,а ако мога да помогна,както и на мен са ми помагали тук.Все от някъде се тръгва.... Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде стига до тук!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако не харесвате мнението на някого има бутон "Докладвай" и модератор ще прегледа и установи кой крив, кой прав... Ако имате някакви дразги- имат еи ЛС, темите не са място за кавги! Така само товарите питащият с ненужни постове в които той се надява да открие решение на проблема си... Форума не е място да си избивате нервите! п.с. Мнение номер 5000 и то да е бой с пръчката...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.