Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем със звука от клипове в youtube и vbox - няма такъв. Сигурно е нещо по флаша незнам, с 7'ца съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Миии качи си най-новата версия на флаша, ако не стане пробвай с друг браузер, да не би в него да е проблема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да, с най-новата версия на флаша и мозила съм сега пробвах с хром резултата е същия :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей ! В по горните постове те попитаха само при гледане на флаш клипове ли имаш проблеми със звука . Така и не намери за нужно да отговориш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей отново ! Направи следното . Деинсталирай всякакви браузъри който си инсталирал ,махни всякакви флаш плеъри . Влез през вградения си Интернет Експлорър , като пуснеш съответния клип ще ти каже че трябва да инсталираш флаш плеър ,ще ти предложи да го изтегли и инсталира . Направи го по този начин .Като ти отвори сайта на Adobe няма да ти се покаже директно последната версия а ще имаш възможност да изтеглиш версия 10 . Изтегли я и я инсталирай . Преди да инсталираш затвори браузъра . Когато приключи инсталацията влез отново и пусни клипче и напиши как е положението .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мисля, че е от драйвърите- звукова карта creativ ще сложа ХР и ще се оправят нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей ! Ако драйверите за звуковата ката са ти неточни ще имаш проблем със звука не само при гледането на флаш клипове,а няма да имаш звук въобще . Можеш да си ги провериш в Диспечера на устройствата . Впрочем забравих да те попитам имаш ли инсталиран някакъв пакет кодеци на компютъра . Не бързай да сменяш ОС и да се връщаш назад заради този проблем който съм сигурен ще се реши по един или друг начин . Опитай това : Отиди на START > RUN > REGEDIT.EXE Намерете ключ: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 Създайте нов String value с име “wavemapper“. Като стойност задай “msacm32.drv“. Првави се по този начин : (Десен клик върху десният прозорец / NEW / STRING VALUE – въведи “wavemapper“ Клик върху wavemapper за параметри (VALUE AS) и въведи – msacam32.drv Като приключиш с операцията рестартираш системата и проверяваш резултата . Ако не се получи опитай ето това ,прави се лесно и точно по твоя проблем работи без грешка . Копирай и запомни във файл: FIX-Adobe Flash- NoSound.reg посочените по-долу стойности, които са по подразбиране! Моля да се отбележи разширението *.REG и след това ИМПОРТ на самият файл в регистратурата на Windows. Импортирането става след двоен клик върху файла и потвърждение на излезлите диалогови прозорци! Моля да копирате всичко надолу и да го запазите във формат посочен по-горе! Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32] "midimapper"="midimap.dll" "msacm.imaadpcm"="imaadp32.acm" "msacm.msadpcm"="msadp32.acm" "msacm.msg711"="msg711.acm" "msacm.msgsm610"="msgsm32.acm" "msacm.trspch"="tssoft32.acm" "vidc.cvid"="iccvid.dll" "VIDC.I420"="i420vfw.dll" "vidc.iv31"="ir32_32.dll" "vidc.iv32"="ir32_32.dll" "vidc.iv41"="ir41_32.ax" "VIDC.IYUV"="iyuv_32.dll" "vidc.mrle"="msrle32.dll" "vidc.msvc"="msvidc32.dll" "VIDC.YVYU"="msyuv.dll" "wavemapper"="msacm32.drv" "msacm.msg723"="msg723.acm" "vidc.M263"="msh263.drv" "vidc.M261"="msh261.drv" "msacm.msaudio1"="msaud32.acm" "msacm.sl_anet"="sl_anet.acm" "msacm.iac2"="C:\\WINDOWS\\system32\\iac25_32.ax" "vidc.iv50"="ir50_32.dll" "wave"="wdmaud.drv" "midi"="wdmaud.drv" "mixer"="wdmaud.drv" "VIDC.WMV3"="wmv9vcm.dll" "VIDC.VP40"="vp4vfw.dll" "msacm.voxacm160"="vct3216.acm" "MSVideo"="vfwwdm32.dll" "MSVideo8"="VfWWDM32.dll" "wave1"="wdmaud.drv" "midi1"="wdmaud.drv" "mixer1"="wdmaud.drv" "aux"="wdmaud.drv" "vidc.VP70"="vp7vfw.dll" "vidc.X264"="x264vfw.dll" "VIDC.FPS1"="frapsvid.dll" "vidc.VP60"="vp6vfw.dll" "vidc.VP61"="vp6vfw.dll" "vidc.VP62"="vp6vfw.dll" "vidc.DIVX"="DivX.dll" "VIDC.UYVY"="msyuv.dll" "VIDC.YUY2"="msyuv.dll" "VIDC.YVU9"="tsbyuv.dll" "VIDC.DRAW"="DVIDEO.DLL" "VIDC.YV12"="yv12vfw.dll" "wave2"="wdmaud.drv" "midi2"="wdmaud.drv" "mixer2"="wdmaud.drv" "aux1"="wdmaud.drv" "wave3"="wdmaud.drv" "midi3"="wdmaud.drv" "mixer3"="wdmaud.drv" "aux2"="wdmaud.drv" "VIDC.MSUD"="msulvc05.dll" "wave4"="wdmaud.drv" "midi4"="wdmaud.drv" "mixer4"="wdmaud.drv" "aux3"="wdmaud.drv"

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

използвам 4.1 звук и сега забелязах, че на два от каналите (слушалки) има звук от клипове в youtube и vbox-

вичко останало си работи нормално.

драйвърите си ги качи уиндоуса през ъпдейтите.

Благодаря PC doctor, ще пробвам и ще пиша!

При първия метод -файла ''wavemapper'' съществува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи проблем със звука нямаш . Не прави нищо тогава от това което ти написах . Имаш нстройки на самата саунд карта .Задай и такива които съответстват на използваната от теб система . Ако няма 4.1 задай и 5.1 . Пробвай и пиши .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах и двата метода - няма ефект! Картата е настроена на 4.1 и не съм пипал настройките, тя работи в 4.1, но не и при флаш

Редактирано от sopolin4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта, днес излезе нова весия на флаш-плеъра, инсталирах я и проблема се реши!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, а аз имам друг проблем, който предимно маи до колкото съм забелязал става само в youtube (не съм сигурен) но мисля, че е така... та проблема ми е "обратен" на този... тоест когато ми се смени клипчето или когато стартирам някое, то звука ми сам се усилва до края... някой да има идея от какво е и как мога да го оправя? Имам разни разширения за Google Chrome (ползвам него) но пробвах да изключа всичките, резултатът е същият с Windows XP SP2 съм, преди да преинсталирам компютъра си преди месец този проблем не го бях срещал никъде до сега.

Благодаря Ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.