Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес клавиатурата ми внезапно прекъсна и спря да работи. Тя е жична и доста старичка, но реших да рестартирам компа и да проверя кабела. Не се оправи, а нъм лока продължаваше да свети. Направих system restore и проработи, но след 2-3 минути пак блокаж... Ресторнах отново и не се оправи... Тогава изключих компа и пак го включих и се оправи и дори влезнах в biosa, но след като зареди windows-a и минаха 2-3 минути пак спря да работи. Кажете какво да правя или да купувам нова клавиатура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хмм сега проработи след като известно време я бях оставил така, но периодично се чува звук сякаш съм натиснал 3-4 копчета наведнъж, но пак прекъсна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами за теб има два варианта : 1. Пробваш клавиатурата на друг компютър или друга клавиатура на твоя компютър . Все имаш някой познат който може да ти направи тази услуга . 2. Ако все пак няма как да изпробваш тези неща - купуваш нова. Препоръчително е все пак преди да прибегнеш към покупка да изпробваш друга клавиатура на компютъра си ! Успех ти желая!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.