Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, признавам не съм търсил отговор на въпроса си но изчетох 100 статии в интернет и не мога да намеря отговор. Искам да знам как да направя така, че да ми изкарва прозорците на една и съща програма като различни прозорци а не групирани в един и същ на който мога да сменям само съдържанието. Ексел имам предвид. Много благодаря предварително, ще ми спестите над милион кликания на ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

wtf? ако бяхте изчели не 100 ами 10 статии все някоя щеше да ви каже как кликнете с десен бутон върху taskbar-а > properties > за опцитята taskbar buttons изберете от падащото меню never combine

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е от там. Там ги групира да излизат отдолу като един ексел примерно, идеята ми е друга. Windows ги групира на самия десктоп само като един прозорец независимо колко файла си отворил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за Ексел 2010: File -> Options -> Advanced -> група Display -> Show all windows in the Taskbar. Но трябва да направите и както е препоръчал Aquaris или поне да групира при запълване на Таскбара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за Ексел 2010: File -> Options -> Advanced -> група Display -> Show all windows in the Taskbar. Но трябва да направите и както е препоръчал Aquaris или поне да групира при запълване на Таскбара.

Мерси за отговора, но и това не е което искам да стане :) не знам как да го обясня. Представете си на XP как може да си отвориш 50 прозореца и всички да са на десктопа и да се виждат като различни прозорци. Е това нещо го няма.... Опцията от Advanced>Display прави така че вътре в самия ексел да се появяват всички файлове и долу на таскбара има само един активен прозорец отворен, не е удобно така да се работи :) Благодаря за отделеното внимание! Някои друг с предложения? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При неясни обяснения => неточни отговори... До колкото разбирам от последния пост Ви трябва всички (част от) отворени прозорци да са подредени един до друг - в Windows XP се правеше с опцията Tile. Ако е това: 1. Минимизирате всички прозорци. 2. Отваряте само тези, които искате да се подредят на десктопа. 3. Десен клик в-у Таскбар -> Show windows stacked. 4. Това води до подреждане на всички активни прозорци в мозайка. Edit: правописни грешки.

Редактирано от tyrmyk (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.