Премини към съдържанието
geniusgenius

Като се вземе какво се прави първо Samsung Galaxy Ace S5830

Препоръчан отговор

Здравейте много теми четох но такава неможах да намеря ако съм я пропуснал моля да ме извините. Samsung Galaxy Ace S5830 като се купи какво първо се прави на него никога досега съм нямал и незнам нищо за него. Четох някакво рутване ама незнам за какво става дума ще бъда благодарен ако ми обясните. Линк към телефона http://plesio.bg/smartfoni-c-69978016/galaxy-ace-s5830-black-p-286335.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако питаш какво е 'root', то по-скоро не ти трябва да го правиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте много теми четох но такава неможах да намеря ако съм я пропуснал моля да ме извините.

Samsung Galaxy Ace S5830 като се купи какво първо се прави на него никога досега съм нямал и незнам нищо за него.

Четох някакво рутване ама незнам за какво става дума ще бъда благодарен ако ми обясните.

Линк към телефона http://plesio.bg/sma...ck-p-286335.htm

Нищо не се прави. Просто си го ползваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А иначе добър ли е :

ще се ползва за филми интернет музика снимки

основно скайп и facebook

Публикувано изображение

Ами ако ще го тормозиш с филми и музика отсега гледай да има контакт за зарядното или USB към компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте много теми четох но такава неможах да намеря ако съм я пропуснал моля да ме извините.

Samsung Galaxy Ace S5830 като се купи какво първо се прави на него никога досега съм нямал и незнам нищо за него.

Четох някакво рутване ама незнам за какво става дума ще бъда благодарен ако ми обясните.

Линк към телефона http://plesio.bg/sma...ck-p-286335.htm

Ако,нямаш неограничен нет --бързо изключи в безжични мрежи-мобилни мрежи- данните разрешени или нещо подобно на телефона ти. Това е EDGE то и консумираш нет и данни ,а те се плащат скъпичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

E usb има във всеки комплект а това контакт за зарядното... какво трябва да значи че бързо ще му пада батерията ли :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, имам същият телефон от няколко месеца и съм доволен от него. Ако нямаш план за неограничен интернет те съветвам да направиш каквото те посъветва г-н Костов. От Настройки -> Мрежи и Безж. Връзки -> Мобилни Мрежи и там махаш всички отметки. Относно консумацията... 1350 mAh е малко слабичко :). Също така когато сваляш приложения спирай възможността им да се обновяват и да ползват интернет ( ако нямаш неограничен интернет от доставчика! ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.