Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

geniusgenius

Като се вземе какво се прави първо Samsung Galaxy Ace S5830

Препоръчан отговор

Здравейте много теми четох но такава неможах да намеря ако съм я пропуснал моля да ме извините. Samsung Galaxy Ace S5830 като се купи какво първо се прави на него никога досега съм нямал и незнам нищо за него. Четох някакво рутване ама незнам за какво става дума ще бъда благодарен ако ми обясните. Линк към телефона http://plesio.bg/smartfoni-c-69978016/galaxy-ace-s5830-black-p-286335.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш какво е 'root', то по-скоро не ти трябва да го правиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте много теми четох но такава неможах да намеря ако съм я пропуснал моля да ме извините.

Samsung Galaxy Ace S5830 като се купи какво първо се прави на него никога досега съм нямал и незнам нищо за него.

Четох някакво рутване ама незнам за какво става дума ще бъда благодарен ако ми обясните.

Линк към телефона http://plesio.bg/sma...ck-p-286335.htm

Нищо не се прави. Просто си го ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе добър ли е :

ще се ползва за филми интернет музика снимки

основно скайп и facebook

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе добър ли е :

ще се ползва за филми интернет музика снимки

основно скайп и facebook

Публикувано изображение

Ами ако ще го тормозиш с филми и музика отсега гледай да има контакт за зарядното или USB към компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте много теми четох но такава неможах да намеря ако съм я пропуснал моля да ме извините.

Samsung Galaxy Ace S5830 като се купи какво първо се прави на него никога досега съм нямал и незнам нищо за него.

Четох някакво рутване ама незнам за какво става дума ще бъда благодарен ако ми обясните.

Линк към телефона http://plesio.bg/sma...ck-p-286335.htm

Ако,нямаш неограничен нет --бързо изключи в безжични мрежи-мобилни мрежи- данните разрешени или нещо подобно на телефона ти. Това е EDGE то и консумираш нет и данни ,а те се плащат скъпичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E usb има във всеки комплект а това контакт за зарядното... какво трябва да значи че бързо ще му пада батерията ли :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, имам същият телефон от няколко месеца и съм доволен от него. Ако нямаш план за неограничен интернет те съветвам да направиш каквото те посъветва г-н Костов. От Настройки -> Мрежи и Безж. Връзки -> Мобилни Мрежи и там махаш всички отметки. Относно консумацията... 1350 mAh е малко слабичко :). Също така когато сваляш приложения спирай възможността им да се обновяват и да ползват интернет ( ако нямаш неограничен интернет от доставчика! ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.