Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи преинсталираха ми Windows XP SP3 и нямах .net framework затова инсталирах версия 4 после свалих версия 3.5 тя добави 2.0 и 3.0 в контрол панела викам си бачка е да ама не усети се,че не работи правилно затова премахнах абсолютно всички .net framework версии и сега ще помоля някой добър човечец да ми каже ясно и точно какво трябва да сваля и в какъв ред да го инсталирам,ако е възможно да се съдържат и връзки за сваляне на точните версии. п.с Извинявам се ако случайно темата е в грешен раздел и ще помоля да не бъде изтривана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За какво точно приложение ти трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега конкретно никакво(нямам много програми още),но ми дава грешка в инсталацията. А пък аз я пренебрегнах и така... Да поясна грешка даде по време на инсталацията на 3.5 (Вече имах 4.0 Client Profile). Това което искам да знам е какво да инсталирам за да покрие най-голям брой евентуални приложения без разправии

Редактирано от Lolayl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се ако е смешно, но реших да питам все пак защото ме притеснява това:

Microsoft .NET Framework 3.5 contains many new features building incrementally upon .NET Framework 2.0 and 3.0, and includes .NET Framework 2.0 service pack 1 and .NET Framework 3.0 service pack 1.

Един вид не означава ли,че съдържа 2.0 и 3.0 в себе си и може да се конфронтират нещо? :(

п.с Благодаря и на двама ви за помощта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Готово инсталирах всичко :D Само ме притеснява малко mscorsvw.exe беше доста натоварено сега след рестарта от рода на 49-50 сега гледам се кротнало малко.. от 2 до три и полвина ги имам четворката да я слагам ли или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Версия 4 е сама за себе си, версия 1 също - би трябвало да е в дистрибуцията на ХР.

3.5 SP1 инсталира и 3.0 SP2, 2.0 SP2 и 1.1.

Няма абсолютно никакво значение в какъв ред се инсталират. Ако има проблеми - могат да се деинсталират всичките и да се инсталират отново.

"http://blogs.msdn.com/b/astebner/archive/tags/-net+framework+3-5+setup+and+deployment/" - тук има много информация, линкове, както и програмка за триене на всичките версии и следите от тях.

Успех.

Редактирано от KTT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от asdfj
        Здравейте! Имам лаптоп Lenovo G50 закупен с оргинален уиндоус 8 но го преинсталирах с 7цата.Сега отново искам да бъда на 8 обаче при инсталацията дава грешка.Тръгва логото и ми дава син екран с грешка с 2 уиндоуса пробвах и двата дават едно и също,тъй като не разбирам много се надявам някой да ми помогне и каква би била причината? Няма как да е несъвместим тъй като вече беше с 8 и вървеше идеално....,възможно ли е самия уиндоус да не е читав или пък моето записване също.При инсталиране на 7 нямам тези проблеми.И ако може препоръчайте ми кой уиндоус би бил подходящ за моя лаптоп последно пробвах с 8 про където изписва грешка.
        Благодаря ви !
      • от v.georgiev9931
        Здравейте, имам проблем с инсталирането на новия ми лаптоп Acer aspire a15. Когато се пробвам да намеря флашката в boot manager не мога да я намеря. Лаптопа е нов флашката е 3.0 и порта също, пробвах с друга флашка, но пак не  става. Помагайте, ако някой знае нещо . Благодаря предварително!  

• от xXx*Triple*xXx
        И така добър вечер Отново имам проблем и ми е нужна вашата помощ надявам се да ми помогнете ако знаете нещо по въпроса И така преди малко си инсталирах антивирусна ESET версия 10 (която е последната в замунда) Отначало всичко наред инсталира се без проблем но когато дойде момента да се регистрира започна да си прави гавра с мене значи проблема е следния : където е реда за поставянето на регистрационния номер поставям номера и цъкам на Активиране След това изчаквам малко да провери дали кода е валиден и ми излиза едно съобщение в което пише : Неуспешно Активиране
        Няма достъп до сървъра за активиране Тази грешка вероятно е причинена от : Връзка с интернет - проверете дали имате достъп до други уеб сайтове
        Сървъра за активиране - опитайте да активирате отново по късно
        Опитах с друг код в началото помислих,че нещо кода съм сгрешил ама не става и не става всичкото кодове из коментарите пробвах и всеки път ми излиза тази грешка Интернета си е наред отваря си други страници не е от него ... Изчаках няколко пъти по 5 минути и отново цъкнах на активиране ама пак не става ... Пробвах с рестартиране на компа с рестартиране на интернета но без ефект ... Някой ако знае нещо с което може да ми бъде полезен нека да драсне някой коментар
      • от dzaabo
        Имам питане  ...
        Та ...
        Някой моля да ми обясни ама без сложни думи а като за прост човек ...
        Как мога да преинсталирам ТАБЛЕТ Prestigio multipad ultra 7.0+
        Начи мога да преинсталирам всякви уйндоуси и какво ли не ама такава гад още не съм срещал .
        Вече се отчаях .
        Четох из Гуглето и къде ли не ама не мога да се оправя ...
        Скапания таблет сам започна да си трие игри и приложения и не ги разпознава ....Детето като тръгне да влиза в игрите пише че няма такова приложение .И вайбъра изчезна и всичко , което беше инсталирано .
        Да вметна че знам че нищо не става от това дърво пресиджио  но го взех детето ми да си играе някви игри на него .Просто така се случи че попаднах на това дърво 
        Та въпроса ми е дайте акъл как да го преинсталирам това животно !  Пробвах със фабричен ресет но ми дава същите грешки ...Не разпознава приложенията .А не е пипано нищо по него даже не е имал връзка с интернет за да хване и вирус ....
      • от Alex Milev
        Привет. Не знам дали има подобна тема, ако има се извинявам предварително. Имам проблем с инсталация на Windows 10. Проблема е следния: Купих си лаптоп (ACER Aspire...) първата инсталация я направих с 8.1 след което реших да инсталирам Windows 10 през сайта им, като свалих инструмента за инсталацията.. пуснах я... инсталира се до 100 % след което се рестартира и не мърда от Load Screen-а...

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.