Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали има някакъв плеар/програма която може да изчисти поне малко размазаната картина (гадното качество) на дадено видео и да подобри картината. Изтеглих един филм ( не е за мен) аз лично не знам за такър плеар или някакъв начин с който можеш да подобриш картината сигурно глупав въпрос задавам но въприки всичко реших да попитам. Или поне ако може по-някакъв начин да оправя вградените субтитри които са към филма, т.е. да ги оголемя или да им сменя цвета, мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не такава програма не съществува! Много пъти е коментирано. Трябва да потърсите по-добро качество на филма (друг релийз), ако има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не такава програма не съществува!

Много пъти е коментирано.

Трябва да потърсите по-добро качество на филма (друг релийз), ако има.

Добре мерси, Но съссигурност го няма с по-добро качество. А има ли как на вградени субтитри да им се смени цвета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре мерси, Но съссигурност го няма с по-добро качество. А има ли как на вградени субтитри да им се смени цвета?

Не, вече го коментирах по-горе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вградените субтитри вече не са субтитри, а са част картинката (видеото), затова няма как да стане. Но можеш да "изостриш" (sharp) малко видеото със Splash Pro плеайр, той има такива (малко псевдо) функции.

Редактирано от Vladov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Към автора на темата имам един въпрос . Явно теглите филми от торент тракерите . Виждали сте безброй пъти качени филми с означения CAM и TS .Знаете предполагам че това са филми който са с ниско качество на картината . Та въпроса ми е, мислите ли че някой ще качи филми с такова качество, ако има програми с който за половин-един час да ги обработи и да са с добро качество ? Знам че тук само питате за да се информирате ,но понякога с оглед на много ,много неща въпросите са излишни поради достатъчните примери който са почти навсякъде . Лека вечер и успех !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mig36b
        Здравейте!
        Преди около седмица лаптопа ми отказа да се включи(при натискане на старт бутона завърта вентилаторите, caps lock бутона мига на интервал от един път, но няма картина и след около 3/4 секунди вентилаторите едвам работят) четох из интернет, че проблема е с процесора но след 30/40 опита, при един от тях след като, слагах и махах батерията лаптопа светна и заработи нормално. След няколко дни обаче след като го бях изключил запонча пак по същия начин. Опитах да слагам батерията да го пускам с нея, без нея, но от два дена не иска да се включи. Няма никакви звукови сигнали. Отворих го и проверих и почистих всичко. С просто око всичко изглежда наред. Пробвах да го пускам след като съм го оставил да загрее и след като е стоял цяла нощ просто включен в контакта, докато е студен... нищо не помогна този път. Имате ли някакви идеи как да се опитам да оправя нещата?
      • от Razor-Blade
        Здравейте колеги, от известно време телевизорът (Panasonic Viera TX-26LX80P) правеше следния проблем: Когато го пуснем, не показваше  картина веднага, а след известно време 20-30 минути, като през това време си имаше звук. След като покажеше картина, оставаха вертикални линии по екрана. В момента дори и след 20-30-60 минути не показва картина, стои бял екран, но има звук. Какъв може да е проблемът, и ако може да се ремонтира, колко би струвало? Прикачвам 2 снимки.

• от Tihomir Tilev
        Здравейте имам следния проблем от скоро.Като си пускам pc-то от начало няма никаква картина на монитора но bios,windows си зареждат нормално просто аз не го виждам това като монитора седи без картина около 10-15 мин и после всичко си е нормално пробвах на телевизора но ако не се е показало нищо първият път на монитора няма картина и на телевизора но ако е заредил вече и ми е показал картина в повечето случаи се показва картина и на телевизора.От какво може да е това и как да го оправя?

Характеристики:
        CPU:Intel Core i5 750 2.67GHz 4 Core
        GPU:NVIDIA GeForce GTX 570
        RAM:6 GB

Ако трябва нещо друго ще дам.
      • от PiroEfekta
        Здравейте, 
        днес опитах да свържа монитора си към компютъра чрез HDMI кабел вместо VGA и картината беше доста грозна и не се побираше цялата на екрана, а с VGA кабела си беше както трябва.

Защо?
      • от stoian32
        Пичове взех си нов монитор 24инча стария ми беше 19.Когато натисна копчето за вкючване само показва за секунда картина и пак гаснее,когато пак го изключа и включа същото и не иска да задържа картина.Пускал съм и по големи монитора на компа ми и си тръгват без проблем от какво може да е проблема?Видеото им е amd radeon hd 8670m 1gb.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.