Премини към съдържанието
Tsvetelin Borisov

Последно от форума - как се прави този скрипт

Препоръчан отговор

Много от сайтовете имат тази функция и искам да попитам има ли го този скрипт да го изтегла или някъде да е обяснено как се прави ? благодаря предварително на всички включили се в дискусията!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много от сайтовете имат тази функция и искам да попитам има ли го този скрипт да го изтегла или някъде да е обяснено как се прави ? благодаря предварително на всички включили се в дискусията!

коя функция?
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

коя функция?

Ми като влезеш в някой сайт и има от страни квадрат с последните теми, който са писани или отговаряни във форума на даден сайт. Калдата има същото

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Можехте да ни удостойте с честта да споделите каква е системата която поддържа работната възможност на Вашето мрежово място. По принцип не е много удобно да използваме методи като диамантени сфери и подобни, защото са доста скъпи, и непотребни извън мрежови форуми, за това колкото повече информация предоставите, толкова по-лесно можем да ви помогнем без да говорим на сляпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можехте да ни удостойте с честта да споделите каква е системата която поддържа работната възможност на Вашето мрежово място. По принцип не е много удобно да използваме методи като диамантени сфери и подобни, защото са доста скъпи, и непотребни извън мрежови форуми, за това колкото повече информация предоставите, толкова по-лесно можем да ви помогнем без да говорим на сляпо.

Колега, аз място имам системата ще бъде или стандартна, като joomla, която има възможност за внедряване на подобни опции, просто исках да разбера има ли си скрипт или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колега, аз място имам системата ще бъде или стандартна, като joomla, която има възможност за внедряване на подобни опции, просто исках да разбера има ли си скрипт или нещо подобно.

Има скрипт да,но зависи как правиш сайта. Ако ще ползваш CMS програма нещата стоят по различно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.