Премини към съдържанието
Gibs0n

Проблем с клавишни комбинации (Copy и Paste )

Препоръчан отговор

Здравейте, Имам следния проблем: клавишните ми комбинации Ctrl + C и Ctrl + V не работят... По-скоро си работят само когато си искат, колкото си искат... Примерно във Visual Studio копирам ред, скролвам нагоре и той не се поставя... Или от Remote Desktop копирам на моя компютър.. Най-лошото е, че и десен бутон Copy и Paste отново не работят... Ето пример: test test testtest test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test Копирах test с клавишната комбинация поставих го няколко пъти, държейки клавишната комбинация за Paste и в един момент спря да поставя, а започна да поставя интервали... Ето сега и с десния бутон: test test Успя само един път... Текстът "Постави" е активен, но не работи като го натисна... От какво може да е този проблем? Сериозно - страшно изнервящо е... Благодаря Ви предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно по някаква причина ти се изпразва съдържанието на клипборда. Какви програми имаш пуснати?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно по някаква причина ти се изпразва съдържанието на клипборда. Какви програми имаш пуснати?

Оууууу да... Имам Advanced System Care с пуснато автоматично почистване и SmartRam, която почиства рама, сега ще пробвам да ги спра тях да видя дали ще се оправи проблема :)

Йееееей стана :) Благодаря много, било е от програмата, която почиства ненужната рам :) (SmartRam)..

Благодаря още веднъж много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно програмата или не си върши работата както трябва, или върши повече работа, отколкото ти искаш. За дефрагментация на оперативната памет бих препоръчал CleanMem, а точно Advanced System Care за мен е от програмите тип "о, боже, виж колко е лъскав интерфейсът, сигурно върши страхотна работа!".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.