Премини към съдържанието
NoObZ

Търса програма за заснемане на видео от webcamera

Препоръчан отговор

Здравейте ! Трябва ми програма подобна на HP Webcam , нея я имам на лаптопа. На мен ми трябва на компютъра подобна програма , с която да записвам видео , и после като спра записването да излиза да го прегледам , запазя или изтрия. Но не искам да е някоя програма дето за 10 мин. снимане и после като го запазя да е 2 GB . Ами искам да е някоя която снима с минимални . Камерата ще я ползвам, като камера за наблюдение, като тези дето ги има в магазините и т.н. Ще съм ви много благодарен ако ми кажеше програма такава. И също така ако може да ми кажете , как като включа камерата да снима на едно място , и аз например от някой др. град да наблюдавам директно тя какво заснема ? Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

webcamXP

Aкo не Ви харесат (не стигат) опциите на безплатната версия webcamXP Free. Ще трябва да се насочите към платените и версии.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да благодаря ! Супер е , но как да записвам с нея ? Например пускам я сутрин и вечерта да прегледам записа . ? Как да стане това или се прави с друга програма ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте !

Трябва ми програма подобна на HP Webcam , нея я имам на лаптопа.

На мен ми трябва на компютъра подобна програма , с която да записвам видео , и после като спра записването да излиза да го прегледам , запазя или изтрия.

Но не искам да е някоя програма дето за 10 мин. снимане и после като го запазя да е 2 GB . Ами искам да е някоя която снима с минимални .

Камерата ще я ползвам, като камера за наблюдение, като тези дето ги има в магазините и т.н.

Ще съм ви много благодарен ако ми кажеше програма такава.

И също така ако може да ми кажете , как като включа камерата да снима на едно място , и аз например от някой др. град да наблюдавам директно тя какво заснема ?

Благодаря !

Има и по-добри от webCam XP!Като ManyCam.Но тя записва в някакъв странен формат.А ако трябва само за записване на клип/снимка ползвайте debut Vide Capture SoftWare

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То не е някой обикновен клип за няколко минути. Ами ми трябва за няколко часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да коментирам смисъла на исканията ти, защото ще трябва да ме лъжеш.

http://www.bbsoftware.co.uk/BBTestAssistant/Support.aspx

Tази нормално се ползва за снимане на десктопа, но и камерата може да се ползва, записва с много малък фреймрейт/1-5-10/ може да си ги преглеждаш, а след това да ги експортваш в друг формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да благодаря ! Супер е , но как да записвам с нея ? Например пускам я сутрин и вечерта да прегледам записа . ? Как да стане това или се прави с друга програма ?

Това е упътването на програмата (на английски). Освен тази програма, има разбира се и други подобни програми (както предложи колегата).

В Windows XP има Windows Movie Maker. В 7 може да инсталиране Windows Live Movie Maker, кoято също става за запис на видео от уеб камера, но няма опця за предаване на видеото във реално време. Те са безплатни.

Относно записа и големината на файла (която програма ползвате): в опциите може да настроите да записва с по ниска резолюция, по-малък битрейт на видео/аудио потока за да икономисва място на хардиска.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Използвай програмата ZD soft Screen Recorder . Работи идеално ,записва всичко- звук ,картина . Лесна е за употреба ,буквално след като я стартираш работи с натискането на един клавиш F8 ( стартира записа и го спира когато решиш ) Можеш да си избереш при желание да снима целия десктоп или с наместване на прозореца само избрана част. На български ,безплатна и не товари системата .

п.п. Записаните клипове могат директно да се гледат с какъвто плеър си решиш ,формата е .avi ,клип от 25 мин. е от порядъка на 30 Мб.

Успех и лек ден !

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ! Свалих debut video capture и ми хареса. 20 мин са в порядака някаде на 70МБ. Тоест за 10 часа снимане ще ми излезе 2 гб..Според вас добре ли е ? Какво мислите за прогармата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.