Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

OkiTuning

Sony Ericsson Live with Walkman HD Video

Препоръчан отговор

Здр-те

Публикувано изображение

Имам го телефона за сега съм доволен от него, но имам един въпрос

Публикувано изображение

има ли програма, която да конвертира в реално време, когато снимам HD качество

Публикувано изображение

аз търсих много къде ли не, но не можах да намеря

Публикувано изображение

тъй като 1 мин видео ми е 50мб

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не може ли просто от настройките на камерата да избереш по-ниско качество на заснеманото видео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е тогава смисъла на това HD ... Май няма такава програма единствения начин май ще остане да си купя карта памет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами телефона поддържа до 32GB microSD. Какъв е проблема? Аз си намерих 16GB за 34 лв. в Handy на integral. Търси, има промоции на 32GB MSD за около 40-50 лв. Вземай обаче клас 6-7 минимум,иначе записаното HD видео ще сече (просто под 6 клас има голяма вероятност скороста на запис в/у картата да е ниска, и поради големяи обем памет за HD-Video да се пропускат кадри и видеото да сече,а и като цяло по-висок клас са по-бързи). Иначе да-няма смисъл от настройка за ниско качество, защо ти е иначе HD. Прав си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.