Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SpaRkY.

Българска телевизия в чужбина

Препоръчан отговор

Бихте ли ми разяснили как стоят нещата ако искам да имам българска ТВ в чужбина (Швейцария). Кои фирми предлагат тази услуга и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми разяснили как стоят нещата ако искам да имам българска ТВ в чужбина (Швейцария). Кои фирми предлагат тази услуга и т.н.

Знам за БулСатКом

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин по интернет ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин по интернет ?

Някои телевизии ограничават предаването от уеб сайта си само за български адреси....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не не по интернет със чиния искам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.bulsat.com/tv.php аз съм с тази фирма и съм доволен.Направих с тях договор в България и предплатих 1 година(около 100 евро,зависи от пакета който си избрал) Подариха ми нов цифров тунер -комплект с конвертер и чиния.Взех си ги в Испания,монтирах ги и гледам вече една година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не не по интернет със чиния искам

Купи си DVB SatTV PCI карта, "чиния" и конвертор, и с ProgDVB player ще гледаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.