Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
MASTERDRE

Apple Technician Guide iMac 2009 - 2011 PDF

Препоръчан отговор

Копирано от http://www.insanelym...howtopic=280118

НАКРАТКО - това са ръководства за ремонт и отстраняване на проблеми при iMac компютрите на епъл написани за техините техници в сервизните центрове по света.

APPLE Service Manual & Repair Guide for iMac 2009 - 2011 PDF Download ( ръководство за подръжка и ремонт)

Guide to Mac Diagnostic and Repair PDF Download 2009 - 2011 (Ръководство за диагностициране и ремонт)

Apple Technician Guide: (Eпъл ръководство за техници. Долу са моделите по години за които има ръководства)

iMac 21.5-inch, Mid 2011

iMac 27-inch, Mid 2011

iMac 21.5-inch, Mid 2010

iMac 27-inch, Mid 2010

iMac 21.5-inch, Late 2009

iMac 27-inch, Late 2009

All files are in PDF format. ZIP archive 196.04 MB . (Всички файлове са в PDF формат и архива е 196.04МБ голям)

ENJOY and SHARE! ( Наследете се и споделяйте)

Post here the re-uploaded links. ( Моля публикувайте тука линкове към други сайтове където сте качили отново файловете)

DOWNLOAD: (Изтегли)

http://www.ziddu.com...GUIDES.zip.html

THIS IS HARD TO FIND. Please don't delete the topic. (Това e трудно да бъде намерено. Мoля не изтривайте темата)

Редактирано от MASTERDRE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

още по темата за английски говорящите и хората с АНДРОИД устройства Ръководство за ремонт за техници https://play.google.com/store/apps/details?id=iMac.NIGHTMAREDEMO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой тества ли с андроид джобният наръчник демото? ANDROID Description Pocket Guide "Apple iMac 2011 -REPAIR NIGHTMARE" Learn more about your iMac! Please test the DEMO first and only if it works - install the FULL VERSION! Thanks for the crash report DEMO VERSION DEMO Pocket Guide "Mono Apple iMac 2011 - REPAIR NIGHTMARE" List and information about Hardware Problems and Malfunctions. How to analyse and fix problems. DOWNLOAD / ИЗТЕГЛИ : https://play.google.com/store/apps/details?id=iMac.NIGHTMAREDEMO Айде някой да тества демото и да каже за какво иде реч? Аз съм със Симбиан (Нокиа) и не мога да използвам Андроид софт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Фенове,

Сблъсквам се с нов проблем, за който нямам обяснение. Опитвам се да download-на видео на PC, което качих на Google Drive от смартфон, но ми се показва с доста дълго и странно име (което не съм задала, а по default принципно не ми излизат по този начин) в .txt разширение (това е единственото на разположение). Първоизточникът го разпознава като .mp4 и няма проблем да го възпроизведе, но нещата явно се скапват някъде по трасето. Какво може да съм оплескала?

• от DarkEdge
      Откакто Microsoft въведоха пакети с актуализации в UUP формат стана по-лесно създаването на iso, позволяващо преинсталирането на Windows.
      Adguard направи този процес още по-лесен и единственото, от което се нуждаете, е добра интернет връзка и място на твърдия диск поне 15GB.
      Посетете https://uup.rg-adguard.net/index.php 

и изпълнете следните стъпки:

1. Select type:
      Избирате Windows Final или Windows Insider

2. Select version
      Избирате желаната версия

3. Select Language
      Избирате необходимия език

4. Select edition
      Избирате необходимото издание

5. Select type Download
      Избирате желаният метод на сваляне и компилиране
      Препоръчвам ви първият в списъка метод

В дясно в страницата ще се появи линк за изтегляне - кликвате на него. 

Така изглежда insider 17618 X64 en-US Pro селекцията

Сваляте на дял, където имате поне 10GB свободно място, разархивирате в директория с името на файла. В случая е папка creatingISO_17618.1000_en-us_amd64_Professional
      Влизате в тази папка и стартирате creatingISO.cmd
      След известно време, в зависимост от компютъра(процесора), в тази папка ще се появи файл с такова или подобно име 17618.1000.180302-1651.RS _PRERELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_EN-US.ISO

А прозорецът с изпълнените команди на финала на процеса ще изглежда така:

А за директен достъп до iso файлове постете TechBench

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Martin LN
      Здравейте! Имам идея в главата си, която мисля да я споделя с хората тук, които са готови да ми помогнат. В момента имам Huawei p8 lite, купен преди 2 години и скоро ще бъде продаден. Въпросът ми е...дали iPhone7 си заслужава за парите или някой друг телефон от който вие сте впечатлени...Аз засега съм наблегнал главно на iPhone седмицата, защото доста ги харесвам, но не съм имал Apple продукт от 2-3 години вече. Разполагам не с повече от 1000лв. даже и по-малко и мисля, че този телефон е добър. Моля помогнете и дайте мнения за този телефон и за други също! Чудя се дали от OLX си заслужава да си взема, защото не държа да е изкрящо нов, а там цената е поне 20-30% по-ниска. Моля Ви помогнете ми, Благодаря предварително!

П.С. Телефонът го използвам главно за слушане на музика, ровене в нета(без ФБ) и доста играене на игри, ама тежки игри :Д и гледане на клипове в YouTube!
    • от miteff
      Използвах Nitro_Pro_Ent_11.0.3.173_Portable_Eng_x64 за редакция на pdf файл, но след записване ми дава грешка при печатане - не иска да го печата при отваряне в Adobe Reader. Иначе го печата само от програмата за редакция Nitro Pro. Има ли решение на проблема?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.