Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa 13 - всичко за играта !

luckyboy

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем: когато вляза в играта не мога да си ползвам клавиатурата,само мишката работи.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

абе хора по лесно е ако имаш PSP да си купиш Fifa 13 аз на компютара имам Fifa 11 и да знаете колко трудно го оправих. Дори изобщо не го оправих. Трябваше ми помощ :ohmy: :ohmy: :ohmy:

:) :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, играя фифа 12, но проблема е че ПС3 постоянно ми се меси. Имам предвид, че ми сменя тактиката от defaut отива на team pressing  или от защитен план към нападателен, а най-отвратителният проблем е, че искам да отправя удар към вратата а футболиста ми копва топката или подава. Има и още подавам си между играчите и в даден момент някой решава да шутира. Досега във форумите не съм срещал такъв проблем, но ако някой знае как се оправя дано види поста ми. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

От инструкциите на pataran как да инсталирам... е справих се отлично, много благодаря, но проблема е, че файла който дава от dox за контролите "Несъществуващ файл / папка", някак ще успея ли да се сдобия с тях, защото като почна примерно мениджър кариера или тренировка, няма значение, е казва ми да натисна "start or escape" за да започна, но като не ми работи клавиатурата във фифата как да започна? Просто клавиатурата ми отказва да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Някой може ли да ми помогне?

Като влезна в D:gamedirFIFA 13gamefifasetup и пусна файла fifaconfig.exe и ми пише проблем с .NET Framework.Влязох в официалния сайт на MICROSOFT и инсталирах от там  , не стана и го инсталирах на ново. Същата работа. От 2 дни се ровя из тубата ,но не намирам как да го оправя. Искам да го пусна тоя файл защото компа ми е много слаб : AMD Sempron Processor 3400+ 1.81 GHz , 1.5 RAM  и 256 нвидиа видеокарта , не знам какъв модел. Като влезна ви грата и по време на менютата като съм не ми лаги много и като пусна преди мача нали понякога ти излиза да правиш упражнения като да биеш дуспи , дрибър и т.н и там нямам лаг ,но като пусна мача... "2 кадара в минута". Ако някой помогне ще съм му много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне?

Като влезна в D:gamedirFIFA 13gamefifasetup и пусна файла fifaconfig.exe и ми пише проблем с .NET Framework.Влязох в официалния сайт на MICROSOFT и инсталирах от там  , не стана и го инсталирах на ново. Същата работа. От 2 дни се ровя из тубата ,но не намирам как да го оправя. Искам да го пусна тоя файл защото компа ми е много слаб : AMD Sempron Processor 3400+ 1.81 GHz , 1.5 RAM  и 256 нвидиа видеокарта , не знам какъв модел. Като влезна ви грата и по време на менютата като съм не ми лаги много и като пусна преди мача нали понякога ти излиза да правиш упражнения като да биеш дуспи , дрибър и т.н и там нямам лаг ,но като пусна мача... "2 кадара в минута". Ако някой помогне ще съм му много благодарен.

Може ли да кажеш какъв е Windows-а ти? Иначе за тази игра на тази машина мога да кажа само едно - доста нависоко се целиш... Едва ли ще има някакъв напредък, че да става за игра. Бих пробвал да го оправя, но също и препоръчвам да минеш на по-стара версия на играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Бих пробвал да го оправя, но също и препоръчвам да минеш на по-стара версия на играта.

За съжаление няма как да подкара играта нормално с този хардуер, защото покрива изискванията й единствено с рам паметта, а и  видеокартата е слаба. Кристиан`, пробвай Fifa 10, която е по-лека и може да я играеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма как да подкара играта нормално с този хардуер, защото покрива изискванията й единствено с рам паметта, а и  видеокартата е слаба. Кристиан`, пробвай Fifa 10, която е по-лека и може да я играеш.

Да, подкрепям мнението. Наистина едва ли е възможно на каквито и да е настройки да става прилична игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Някой може ли да ми кажете,защо от време на време ми забива леко фифата и пак се оправя.Не е толкова често,но все пак дразнещо.с процесор i3-3220 съм и видео карта SAPPHIRE HD 7770 OC 1GB DDR5.

post-340065-0-72846100-1377270859_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми кажете,защо от време на време ми забива леко фифата и пак се оправя.Не е толкова често,но все пак дразнещо.с процесор i3-3220 съм и видео карта SAPPHIRE HD 7770 OC 1GB DDR5.

Пробвай да преинсталираш драйвъра на картата, да почистиш гадинките, ако има такива. Заетата рам памет,  достига ли 100 %?  На снимката става ясно, че монитора е 1280х1024. При малките резолюции като тази, процесора се товари повече, и може би на 100 %. Не съм играл играта, за да преценя точно, как се държи процесора. Ако не се оправи, пробвай да преинсталираш и Уин-а, при краен случай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да преинсталираш драйвъра на картата, да почистиш гадинките, ако има такива. Заетата рам памет,  достига ли 100 %?  На снимката става ясно, че монитора е 1280х1024. При малките резолюции като тази, процесора се товари повече, и може би на 100 %. Не съм играл играта, за да преценя точно, как се държи процесора. Ако не се оправи, пробвай да преинсталираш и Уин-а, при краен случай...

Уин-а е на 1 седмица.... иначе за рам памета 45%-50% достига.За процесора държи средно 50 на моменти става 70 друг път 40 средно 50.Като цяло компа ми е нов това забравих да кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уин-а е на 1 седмица.... иначе за рам памета 45%-50% достига.За процесора държи средно 50 на моменти става 70 друг път 40 средно 50.Като цяло компа ми е нов това забравих да кажа.

Това е голям бич... И аз се боря с него. Пробвах решенията на Microsoft - не проработи, преинсталирах Windows-а - същата работа. Слагах 6 вида драйвъри, сканирах за гадинки, рових се в BIOS-a, смених захранването - нищо не помогна. Картата ми е в гаранция обаче и в момента съм я изпратил за дефектна и чакам нова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потествай малко машината, с други игри..., може да се окаже дефектна, както каза и Sydie...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потествай малко машината, с други игри..., може да се окаже дефектна, както каза и Sydie...

Формула 2012 играя ама не чак толкова.Ще по играя известно време и ще видя как е. Ако някой все пак има някакви идеи да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Здравейте, моля за съвет. Малкия ми син играе тази игра. Днес без да иска от играч в Барселона, натискаки нещо е станал треньор на Реал Сарагоса. Иска да се върне обратно, но не знае как. Иска ли някой да ми обясни как да се върне обратно, като играч на Барселона? Детска му работа, но много се е разстроил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за съвет. Малкия ми син играе тази игра. Днес без да иска от играч в Барселона, натискаки нещо е станал треньор на Реал Сарагоса. Иска да се върне обратно, но не знае как. Иска ли някой да ми обясни как да се върне обратно, като играч на Барселона? Детска му работа, но много се е разстроил.

Еми реално погледнато най-бързия начин е ако има сейф от преди да стане треньор , другия вариант е започване на нова кампания и последния , който най - много се съмнявам , че ще го устройва е да играе и да чака повиквателна от Барса пак , но не съм сигурен дали от треньор може да се върне като играч. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 11 месеца по-късно...

Здравейте. Аз имам един впрос относо ФИФА 11, но не намерих тема за това и пиша тук. Най-вероятно, нещото, за кеото ще питам, става по един и същи начин и за фифа 11 и за 12, 13  и т.н. но все пак. Изтелгих фифа 11, инсталнах я,инсталнах бг пача с бг първенство, обаче нещо взе да ме мята, бъгава стана. Сега искам да преинсталирам всичко наново, за да няма бъгове, но имам един Мейнджър сейф, който по никакъв начин не искам да губя. Въпроса ми е, може ли да си го запазя? Копирах всичко от My Documents > FIFA 11, но дали ще стане ако инстална всичко отново и сложа сейфовете в същата директория My Documents > FIFA 11, разбира се, след като съм инсталан всичко наново.

И друго, ако ще стане, трябва ли още нещо да запазя, преди да правя каквото и да било?
Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване