Премини към съдържанието
luckyboy

BLACK OPS 2 - всичко за играта !

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Година: 2012

Жанр: Шутър FPS

Разработчик: Treyarch

Издател: Activision Publishing

Платформа: PC, PS3, XBOX360

Дата на излизане: 13.11.2012 г.

Трейлър:

Системни изисквания:

Минимални:

Процессор: Intel Core 2 Duo @2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2

ОЗУ: 2GB

Место на HDD: 12 GB

Video: 256 MB

Препоръчитеелни:

Процессор: Intel Core 2 Duo @ 3.0Ghz/AMD Phenom @ 2.8Ghz

ОЗУ: 3GB

Место на HDD: 12 GB

Video: 1 GB

Описание:

Activision обявиха официално заглавието и първите факти относно следващата игра от FPS сериите Call of Duty, а до часове се очаква рилийза на дебютния трейлър на продукцията.

Деветата Call of Duty е озаглавена Black Ops 2, което потвърждава спекулациите, че ще е продължение на издадената през 2010 г. игра, станала най-популярното заглавие в Xbox Live за 2011 година.

Предположенията, че действието в нея ще се развива в бъдещето обаче, също се оказаха верни:

"Call of Duty: Black Ops 2 ще пренесе играчите в близкото бъдеще, правейки ги участници в Студената война на XXI век, където технологиите и оръжията са станали едно цяло, променяйки напълно начина на водене на война", гласи текстът към pre-order страницата на Black Ops 2.

Играта ще излезе за PC, Xbox 360 и PlayStation 3 на 13 ноември 2012 г. и се разработва от Treyarch.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от G DATA InternetSecurity (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ще излезе в края на 2012г.а още използват dx-9.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тия да се гръмнат с изискванията си. Видяха какво стана с Black Ops. Половината народ не можа да я подкара нормално. Аз успях едва след закупуването на един Athlon II X3. Допускам все пак, че са оправили кашата от единицата, но да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо им няма на изискванията - съвсем нормални са за такава игра. Все пак 2012 сме.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пуцай, сине, пуцай, но това не оправя проблема.Много екшън, но без история и с най-добрата графика да е-няма полза.Ще видим де, обаче голямата им грешка, е че решиха да направят игра свързана с бъдещето(колко такива бозици сме пили).Най-много парички се прави от Modern Warfare, сине.Там си имаше от всички подправки по-малко(екшън, история и графика).А колкото до изискванията HOLY SHIT какво правите бе хора, вярно, че е нова играта, обаче тая видео карта 1 GB дето я иска е прекалено много.То това да не е Battlefield 3 .Чакайте, чакайте не ми се обяснявайте сега и не ми казвайте, че не разбирам, защото и трейлъри и геймплей съм гледал, но от страна на графиката куца.Но всичко с времето си.Ще си проличи дали ще е просто боза или боза по стандарт Стара планина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Играх я на PS3 ,една от малкото такива уникални игри е. Прекалено добра!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.