Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://godlikemu.com

Първите 3-ма, които направят 150 реса получават съответно:

1-во място уникален за играта предмет с 3 опции по избор +11 +luck +28 additional

2-ро място предмет с 2 опции по избор +11 +luck +28 additional

3-то място предмет с 2 опции по избор +9 +luck +28 additional

Official server start will be on 07.06.2012 at 20:00 o'clock.

[NEWS] Godlike MU is ready and waiting to be played

Posted by Damian on 07.06.2012

Server is without webshop. It is secured with antihack and antidupe system.

Godlike MU Information:

Server Version: 97d+99i

Server Location: Bulgaria

Server UpTime: 24/7

Server rates:

Experience: 100x

Drop rate: 70%

Box in shop: NO

Bless Bug: NO

Reset level: 350

Max reset: 150

Stat Points Per level: DK/DW/Elf - 6 MG - 8

Reset level: 350

Reset points: DK/DW/Elf - 500 MG - 550

Reset zen: 25mil * resetnumber (1st reset 25mil, 2nd reset 50mil) max 1 billion

Guild create level: 100

Success Rates:

Jewel Of Soul Success Rate (No Luck): 65%

Jewel Of Soul Success Rate (With Luck): 80%

Jewel Of Life Success Rate: 70%

Item +10 Success Rate (No Luck): 60%

Item +10 Success Rate (With Luck): 85%

Item +11 Success Rate (No Luck): 50%

Item +11 Success Rate (With Luck): 75%

Server events:

Sky Event

Blood Castle Event

Devil Square Event

Golden Dragon Event

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей това МУ колко сме го играли и при това цялото семейство (дори майка ми).Голямо нещо беше на времето, но сега имам само няколко смътни спомени.Играли сме я по десетки часове в продължение на 2 години .Въпреки всичко помня първите минути .Уникално изживяване.Как съм бил тея златни хидре мале, мале.Като видиш някое златно чудовище ти светват очите като фарове на Москвич(ама как иначе с тези яки неща дето падаха).Препоръчвам я от сърце на всеки който харесва RPG-тата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kosyo Dimitrov
        Предложете ми компютърна конфигурация за около 1500 лв да и тръгват най-новите игри и да е подходяща за видео обработка може и да надхвърля малко бюджета. 
      • от Mario Komitski
        Привет, търсих за подобна тема, но не открих ако има такава моля да ме извините.

Ето го и въпроса ми днес си взех PS2 Slim Model No SCPH-77004
        Хакнат с мемори карта и се зачудих може ли да си споделям игрите от лаптопа(след като си ги сваля) в нещо като облак и след това да ги играя на конзолата. Знам че може да се записват на диск и на флашка, но нямам нито дискове нито флашка в момента. Докато си търсех конзола попаднах на една която имаше някакъв проблем с оптиката на диска и човека беше написал могат да се играят иги с флашка и шаретна папка..демек  споделена...е каде се споделя тази папка.
        Благодаря за отделеното време
      • от VolvoPower
        Здравейте! Преди около 2 седмици си купих лаптоп Lenovo и съм доволен, но да попитам дали става за игри.. ето ги и параметрите
        Processor: Intel Core i3, Dual Core, 1,90 GHz;
        RAM - 8 GB DDR3; 1 TB harddisk; HD RPM - 5400, Intel HD Graphics 2 GB, WIN 8.1 x64, resolution 1366x768.
        Благодаря.

http://www.elgiganten.se/product/datorer-tillbehor/barbar-dator/LE59438470/lenovo-ideapad-g50-70-15-6-barbar-dator-svart#tab-specs
      • от eminem4oo
        Здравейте много ще се радвам ако някой ми помогне та проблемът ми е тегля играта маунтвам я с даемон тоолс след това копирам файловете от папката крак поставям ги в директорията на играта всичко става но един файл не ми дава да го сложа смисъл самата игра файлът забравих как се казваше беше нещо ''5sp.exe'' не го помня и ми изписва че трябва да искам разрешение от компютъра ми за да го копирам пробвах много пъти гледах в нета клипчета но така и не успях да го направя ще се радвам ако ми помогнете благодаря предварително
      • от Malikk
        Нормално ли е играта Darksiders(1) да ми върви с към 15-25 fps при такива параметри на компютъра,

Свойства на процесора: Тип централен процесор 2x , 3000 MHz Набор инструкции x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2 Изходна честота [ TRIAL VERSION ] L1 кодов кеш 32 KB L1 даннов кеш [ TRIAL VERSION ] L2 кеш 256 KB (Asynchronous) L3 кеш 3 MB Multi CPU: ID на дънната платка A M I ALASKA CPU #1 Intel® Pentium® CPU G2030 @ 3.00GHz, 2993 MHz CPU #2 Intel® Pentium® CPU G2030 @ 3.00GHz, 2993 MHz

-------------------------------------------------------------------

Свойства на модулите памет: Име на модула Team Group Team-Elite-1333 Сериен номер Няма Дата на производство Седмица 41 / 2013 Размер на модула 4 GB (2 ranks, 8 banks) Тип на модула Unbuffered DIMM Тип на паметта DDR3 SDRAM Скорост на паметта DDR3-1333 (667 MHz) Ширина на модула 64 bit

Свойства на видеокартата: Описание на устройството NVIDIA GeForce GT 610 Низ на видеокартата GeForce GT 610 Низ на BIOS Version 75.19.88.0.3 Тип видео процесор GeForce GT 610 Тип DAC Integrated RAMDAC Дата на драйвера 19.12.2013 г. Версия на драйвера 9.18.13.3221 - nVIDIA Detonator 32.21 Доставчик на драйвера NVIDIA Размер на видеопаметта 2048 MB

ползвам Windows 7 Ultimate и най-новите драйвъри, не знам но мисля ,че би трябвало да върви с повече fps :/
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.