Премини към съдържанието
prospect22

Нокия Н8 нужда от следните неща

Препоръчан отговор

Здравейте.Наскоро си взех Нокия Н8 и искам да попитам няколко неща за нея който ми трябват.Значи като за начало от къде мога да си намеря за главният екран там както се води номер 1 да си сложа да ми показва на 3д времето температура и т.н. преди имах едно хтц и там без проблеми си го сложих но тук нещо не мога да разбера от къде се слага или ако трябва да се изтегли от ови стора как се казва ..... Второто нещо което ми трябва и незнам дали го има трябва ми Навигация която да не работи постоянно с интернет смисъл патувам извън страната редовно докато съм в БГ нямам проблеми понеже имам неограничен интернет обаче като излява от страната ще ми трябва някоя навигация която да не работи с него за да не навъртя някаква луда сметка.Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне с тези две неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За навигация ти препоръчвам Sygic Mobile Maps. Желателно е да й намериш карти на Navteq, по-подробни са. За нея не ти трябва интернет, N8 си има вграден GPS приемник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи първо мерси за предложението.Свалих програмата инсталирах я и я регистрирах без проблем обаче при включване пак ми търси връзка с ГПС и иска интернет как да го направя да работи без интернет ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.