Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди 1 седмица си свалих една групичка снимки за десктоп дето се сменят като слейдшоу и след 1 ден забелязох че почна да ми бъгва нещо , но това не ме превожеше. Ето че днеска сутреинта към 5 реших да проверя в Google защо ми дава това " This copy of Windows is not genuine " и ето че видях как се оправя и защо го дава. Добре изтрих файла както беше показано в Vbox7 и според коментарите е помагало. Добре, изтрих го , рестартира се и го нямаше. Ето че днеска пак пуснах машината и то си беше там , но като влязох в Mozilla и като дадох Minimize го нямаше.. Обаче ми излязоха няколко прозореца който не знам за какво са и мисля че Windows-a ми има проблем.. Ето какво ми даде : Не бях спрял машината просто я бях изкл от дисплея и нали знаете как дава син екран и името на машината се едно от начало зарежда.. Първо : http://mega-pictures.com/uploads/images/43747.png Второ : http://mega-pictures.com/uploads/images/16090.png И като натиснах на това прозорче ми изкара това : http://mega-pictures.com/uploads/images/54177.png ПС : Моля , ако може да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема не е в снимките а в нелегалното копие на Уйндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто сте изтеглили ъпдейт, който проверява легитимноста на ОС. След като Windows не е лицензиран, занапред спирайте автоматичните ъпдейти.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто сте изтеглили ъпдейт, който проверява легитимноста на ОС. След като Windows не е лицензиран, занапред спирайте автоматичните ъпдейти.

Да , но как да ги спра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При положение, че ОС е нелицензирана ъпдейтите е препоръчително да се спрат веднага след инсталацията на Уиндоус. Има разни активатори в едни сайтове, но незнам дали вече ще са ви от полза. Иначе тук http://uroci.fedia.eu/news.php?extend.124 може да прочетете как се спират ъпдейтите при Уиндоус 7.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Старт ==> Контролен панел ==> Windows Update ==> Промяна на настройките ( намира се отляво ) , Важни актуализации избирате ==> Никога не проверявай за актуализации.! Успех

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...Проблем с Windows...

Да, точно така, това просто е второто му име ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре , благодаря. Мисля че го оправих , надявам се да е така, ако не пак ще ви пиша.

Редактирано от Slutinbedx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм забранил да се изтегля само този ъпдейт, който проверява легитимността на ОС-а и без проблеми си инсталирам останалите ъпдейти, в които има много подобрения, фиксове и т.н. Така, че не виждам защо трябва изцяло да забранява ъпдейтите. Влизаш в Control panel/ System and Security/ Windows Update и след като видиш наличните ъпдейти за сваляне, на следния "KB971033" му цъкаш десен бутон и Hide и си готов.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, та от предишния ми пост от преди няколко дена , видях едно видео как се маха, махнах го от Programs and Features , и реснах компа там , след това като пак го пуснах го нямаше , ето че мина 1-2 часа и го гледам пак се появи. Първата ми мисъл беше че не съм го изтрил влизам аз в Programs ans Features , търся го няма го , а то си стой там, да добавя че му дадох " UNISTALL " , добре и сега като ресна компа го няма , но след известно време ( 10 - 20 минутки ) пак се появява..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.