Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

....здравейте, някой ползва ли (или ползвал ли е) такъв телефон:

Anycool E72

Публикувано изображение

Какво Ви е мнението? Изглежда секси, но....

От по-малко от година ползвам iPro FX3 - но се разкапва с всеки изминал ден, очевидно ми трябва нов, та попаднах на този. :( Дали си заслужава, някой знае ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Типичен китаец- този май е с 4 SIM карти. И да, определено си заслужават подобни телефони, но зависи и на каква цена си го намерил- щото обикновено, ако е от БГ фирма, цената е завишена- по- добре си купи такъв или подобен от китайски онлайн търговец имам предвид сайтове като TinyDeal и PandaWill (има и други).

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не бих ти препоръчал китайски телефон. Някои приятели си бяха купили такива китайски телефони и всички останаха разочаровани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предният ми беше Дубао и пак се спихна... ама чак на третата година - дотогава си работеше отлично. В моментът са малко нещата, които НЕ се правят в Китай... а повечето от тях се правят на по-лоши места. ;) В Китай се правят боклуци, но и много качествени неща - затуй питам за конкретните марка и модел. А 4-симовата моба е голямо удобство - трудно ми е да си представя, че пак ще се върна на 2-симови (ще ми трябват два), а да падна на нивото на прост телефон с една карта е немислимо - трябва да ги нося с торбата. :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.