Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nikeman

Проблем с нета

Препоръчан отговор

Имам един проблем с нета от 1 седмица ми прекъсва и като вдегна телефонната слушалка сигнала се възстановява, на Vivacom съм! Преди малко отворих мрежовите връзки и видях нещо, което не трябва да е там, ето снимка:

Тази Internet connection досега не съм я виждал тук! Как да я махна!?Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един проблем с нета от 1 седмица ми прекъсва и като вдегна телефонната слушалка сигнала се възстановява, на Vivacom съм! Преди малко отворих мрежовите връзки и видях нещо, което не трябва да е там, ето снимка:

Тази Internet connection досега не съм я виждал тук! Как да я махна!?

Като начало прочетете отново правилата на форума за пускането на теми. СЛед това проверете дали правилно са свързани модема и телефона в съответните куплунзи на сплитера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно е свързано всичко и преди съм влизъл в мрежови връзки, но това не е било там, а пише че връзката е прекъсната, а в момента имам нет! Как да го махна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно е свързано всичко и преди съм влизъл в мрежови връзки, но това не е било там, а пише че връзката е прекъсната, а в момента имам нет! Как да го махна?

Започнете с проверка на кабелите, възможно е някъде да има скъсан или окъсен кабел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази Internet connection досега не съм я виждал тук! Как да я махна!?Публикувано изображение

1. Колко телефонни апарата имаш на тази телефонна линия?

2.Ако всичко ти е свързано както трябва и си проверил кабелите заяви повреда на 123 ако е частно лице или на 121 ако си фирма, за да се проверят нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.