Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам един проблем с нета от 1 седмица ми прекъсва и като вдегна телефонната слушалка сигнала се възстановява, на Vivacom съм! Преди малко отворих мрежовите връзки и видях нещо, което не трябва да е там, ето снимка:

Тази Internet connection досега не съм я виждал тук! Как да я махна!?Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам един проблем с нета от 1 седмица ми прекъсва и като вдегна телефонната слушалка сигнала се възстановява, на Vivacom съм! Преди малко отворих мрежовите връзки и видях нещо, което не трябва да е там, ето снимка:

Тази Internet connection досега не съм я виждал тук! Как да я махна!?

Като начало прочетете отново правилата на форума за пускането на теми. СЛед това проверете дали правилно са свързани модема и телефона в съответните куплунзи на сплитера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правилно е свързано всичко и преди съм влизъл в мрежови връзки, но това не е било там, а пише че връзката е прекъсната, а в момента имам нет! Как да го махна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правилно е свързано всичко и преди съм влизъл в мрежови връзки, но това не е било там, а пише че връзката е прекъсната, а в момента имам нет! Как да го махна?

Започнете с проверка на кабелите, възможно е някъде да има скъсан или окъсен кабел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази Internet connection досега не съм я виждал тук! Как да я махна!?Публикувано изображение

1. Колко телефонни апарата имаш на тази телефонна линия?

2.Ако всичко ти е свързано както трябва и си проверил кабелите заяви повреда на 123 ако е частно лице или на 121 ако си фирма, за да се проверят нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.