Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

post-326944-0-10356300-1342409984_thumb. това ми излиза но се скрива много бързо едвам го снимах моля помогнете какмо да правя носих го на "специалист" уж го поправи взе ми 20лв след 1 месец след това пак почна да се показва ... само да кажа, че този проблем ми е от около 1 година просто все немога да го снимам това и да го показа на някой разбирач.... моля ви за помощ :) Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като за начало можеш да разгледаш следната статия. Виж дали няма да ти помогне:

http://www.articlewritingclicks.com/Windows_Errors/Bugcode_Usb_Driver_0x000000FE_Blue_Screen_Error__Repair_Guide.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай по този начин:ако имаш постоянно включени устройства като камери,принтери,флашки и прочие,изключваш ги и чакаш дали ще се покаже BSOD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

единственото USB което включвам в лаптопа е мишката и то от време на време случвало ми се е и без да е включена да се появява това и всички драйвъри са ми ъпдейтнати с ReviverSoft- Driver Reviver

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    M$. (на английски)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпроси, на които е желателно да отговорите:

- С каква операционна с-ма сте (7,XP, колко бита (64,32)?

- Кога се появява/т синият/те екран/и (при: игри, тестове, в покой...)

- Колко често се появява/т синият/те екран/и

Изключихте ли автоматичното рестартиране:

За Win7: десен клик върху My Computer избирате Properties - Advanced system settingsсекция Startup and Recovery Settings - премахнете отметката пред Automatically restart.

Публикувано изображение

За WinXP: десен клик върху My Computer избирате Properties - System PropertiesAdvanced - Startup and RecoverySettings –премахнете отметката пред Automatically restart. След това конфигурирайте системата да създава Kernel Memory Dump.

Публикувано изображение

В C:/Windows/Minidump , трябва да имате minidump.dmp файлове. Архивирайте ги, ако са повече от един, и ги качете тук да ги погледнем. http://www.multiupload.nl/

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С Windows 7 64bit съм. По различно време се появява синия екран може би 1-2 пъти седмично по някога по 2 пъти на ден ... и в игри ми е излизало и като е в покой няма определино време когато се появява нито когато направя нещо определено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1) Преинсталирай с чист, немодифициран Windows7, след което не ползвай никакви такива софтуери като Driver Reviver и т.н. Вместо това си свали последните актуални драйвери от официалните страници на производителите на хардуера ти. 2) Изключи си опцията за автоматичен рестарт, както е показано по-горе. 3) Ако сините екрани продължат, опитай да работиш известно време с друга мишка - по възможност най-обикновена. Не те знам каква ползваш сега. 4) Ако и след това има сини екрани - проблемът е хардуерен, носи машината в свестен сервиз.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С Windows 7 64bit съм. По различно време се появява синия екран може би 1-2 пъти седмично по някога по 2 пъти на ден ... и в игри ми е излизало и като е в покой няма определино време когато се появява нито когато направя нещо определено

Добре, ако може да провериш това:

В C:/Windows/Minidump , трябва да имате minidump.dmp файлове. Архивирайте ги, ако са повече от един, и ги качете тук да ги погледнем. http://www.multiupload.nl/ , а и да спреш авт. рестартиране.

По-късно ще съм на линия пак за сега лек ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Архивирай цялата папка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо не се връзва... Нямате ли опция "Add to archive...", или "Compress and email" Не че има смисъл и от двете действия, файловете са с наистина малък обем. Също могат да се качат в оригиналният си вид, явно проблема е с юзера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То, че е там, там е... До сега никой не се беше оплаква, че не може да ги архивира... Да пробва с цялата папка, защото явно нещо не прави както трябва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То, че е там, там е... До сега никой не се беше оплаква, че не може да ги архивира... Да пробва с цялата папка, защото явно нещо не прави както трябва...

Сигурно дава десен бутон между, а не върху документите :)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

излиза ми Add to archive просто не ми позловява да направя тази операция папката има някакво ключе и като се пробвам да го архивирам ми пише Minidump.rar не може да се създаде Достъпът е отказан.

Редактирано от deffense (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

излиза ми Add to archive просто не ми позловява да направя тази операция папката има някакво ключе и като се пробвам да го архивирам ми пише Minidump.rar не може да се създаде

Достъпът е отказан.

Искам да предложа нещо. Това е само за да се провери дали ще се отключи въпросната папка, и дали ще можеш да я архивираш.

Десен клик на моя компютар. Избери Управление.След това Local Users and Groups=>Users=>Десен на Administrator=>Свойства. От новият прозорец махни отметката от Account is disabled=>Приложи=>ОК=>Рестарт. След рестата ше се заредчт два акаунта. Единият твоят,а другият на администратор. Избираш него и чакаш да зареди.Върви до въпросната папка и провери дали все още е заключена и дали можеш да я архивираш.

След като приключиш не забравяй да върнеш онази отметка и отново да рестартираш. По никой начин не трябва да оставяш във този акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.