Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stefan dragichevich

Проблем със Сони Виваз U5

Препоръчан отговор

Здравейте подариха ми Сони Виваз нов реших да му обновявам софта уж и нещо гадно се случи изгасна и не включи повече.Има една лампчка червена отстрани само тя премигва,не вярвам да е от изтощена батерия защото го зареждах.Какво е направило проблема според вас, и може ли да се поправи? Ще сам ви благодарен ако помогнете някак ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи на сервиз. При обновяване на софтуер, телефона не трябва да изгасва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи на сервиз. При обновяване на софтуер, телефона не трябва да изгасва.

Ами носих го техника каза повреден флаш чип незнам какво значи а други ми казаха повреден EROM за смяна бил :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флаш чипа е EPROM ;) без смяна на дали ще запали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де но как се мсеня със софтуера или как нищо не знам как мога да го накарам поне да светне за да го конектна на юсбто понеже си показва че устройството е изключено.Ако е софтуерно мога ли да го саживя последно със SEUS умря други ми казват,че само OMNIUS може да го оправи ееееееееее карък сам пълен Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де но как се мсеня със софтуера или как нищо не знам как мога да го накарам поне да светне за да го конектна на юсбто понеже си показва че устройството е изключено.Ако е софтуерно мога ли да го саживя последно със SEUS умря други ми казват,че само OMNIUS може да го оправи ееееееееее карък сам пълен Публикувано изображение

Ти не може да го оправиш. А друг път се пита преди да се правят такива процедури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано се опрай но как се прави самата диагностика как се сменя EROMA как го карат да светне че да се смени нямам си на идея занесох го на един 100 пати ме пита дали сам го изтървал егаси смешника.Аз му разправям че със SEUS сам се мъчил да си играя със софта той пак :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.