Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте подариха ми Сони Виваз нов реших да му обновявам софта уж и нещо гадно се случи изгасна и не включи повече.Има една лампчка червена отстрани само тя премигва,не вярвам да е от изтощена батерия защото го зареждах.Какво е направило проблема според вас, и може ли да се поправи? Ще сам ви благодарен ако помогнете някак ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носи на сервиз. При обновяване на софтуер, телефона не трябва да изгасва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носи на сервиз. При обновяване на софтуер, телефона не трябва да изгасва.

Ами носих го техника каза повреден флаш чип незнам какво значи а други ми казаха повреден EROM за смяна бил :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Флаш чипа е EPROM ;) без смяна на дали ще запали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре де но как се мсеня със софтуера или как нищо не знам как мога да го накарам поне да светне за да го конектна на юсбто понеже си показва че устройството е изключено.Ако е софтуерно мога ли да го саживя последно със SEUS умря други ми казват,че само OMNIUS може да го оправи ееееееееее карък сам пълен Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре де но как се мсеня със софтуера или как нищо не знам как мога да го накарам поне да светне за да го конектна на юсбто понеже си показва че устройството е изключено.Ако е софтуерно мога ли да го саживя последно със SEUS умря други ми казват,че само OMNIUS може да го оправи ееееееееее карък сам пълен Публикувано изображение

Ти не може да го оправиш. А друг път се пита преди да се правят такива процедури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дано се опрай но как се прави самата диагностика как се сменя EROMA как го карат да светне че да се смени нямам си на идея занесох го на един 100 пати ме пита дали сам го изтървал егаси смешника.Аз му разправям че със SEUS сам се мъчил да си играя със софта той пак :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.