Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

-Да е 5+кг капацитет/800+ оборота/добър енергиен клас A/A+/A++/A+++...

-Задължително условие-да има функция за половин зареждане!

Става дума за град Варна-ако може от Техномаркет/Технополис

Аз разглеждах и се спрях на една италианска, която беше единствената, която имаше функция за половин зареждане

http://www.technopolis.bg/b2c/details/687254/P11100101/Peralnya-ZANUSSI-ZWG6100K

Дали е добър избор? Предната пак беше италианска Siltal мисля, че беше марката и издържа към 15 години

Ако може да ми предложите и други марки или модели до 500-520лв макс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз имах преди Siltal :wors: . Яка машина, издържа повече от 13 години жестока експлоатация. Накрая я изхвърлих работеща, просто я държахме във влажно помещение, и корпусът й ръждяса.

Сегашните не са толкова здрави, за съжаление.

Няма смисъл да търсиш "1/2 зареждане". Тази функция вече е отпаднала. Вместо това пералните автоматично дозират водата според количеството пране.

Имам познат в Технополис, който се занимава с рекламациите. По негова препоръка си взех преди 4 месеца Beko 50811, каза, че от тази серия му създавали най-малко проблеми. Ами - засега работи. Утешавам се, че дори и да стане нещо, живея до сервиза :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това Зануси изглежда доста добре за парите си от към визия и функционалност. Която и марка да избереш все ще намериш да пише нещо отрицателно по форумите. Примири се, че вероятно ще я ползваш по-малко години от предишната и я грабвай - за 2 години ако не разбие лагери или нещо по електрониката да изгори - значи бива. За съжаление не мога да препоръчам нещо друго, аз преди 2 месеца бях на същия хал - минах набързо по магазините и като видях цените и това, което се предлага - отидох и взех един опростен немски модел 2-ра употреба - почти нова е с 1200 оборота, работи много тихо и ми коства 180лв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това Зануси изглежда доста добре за парите си от към визия и функционалност. Която и марка да избереш все ще намериш да пише нещо отрицателно по форумите. Примири се, че вероятно ще я ползваш по-малко години от предишната и я грабвай - за 2 години ако не разбие лагери или нещо по електрониката да изгори - значи бива.

За съжаление не мога да препоръчам нещо друго, аз преди 2 месеца бях на същия хал - минах набързо по магазините и като видях цените и това, което се предлага - отидох и взех един опростен немски модел 2-ра употреба - почти нова е с 1200 оборота, работи много тихо и ми коства 180лв.

От кой магазин я взе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някой може да ми каже добра пералня до 600 лв :) Благодаря предварително :) Ако някой може да ми каже добра пералня до 600 лв :) Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Electrolux със горно зареждане без прозорец и всякакви други такива изцепки. Пералните със предно зареждане се крепят само и единствено на една ос и един лагер и той със времето се разбива. Тези които са със горно зареждане нямат нищо общо с боклуците дето са с страничен капак.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пералните със предно зареждане се крепят само и единствено на една ос и един лагер и той със времето се разбива. Тези които са със горно зареждане нямат нищо общо с боклуците дето са с страничен капак.

Една малка поправка ;) и те са със два лагера + семеринг , но от едната страна и натоварването им е много по голямо от другите .
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди 2 год. купих БЕКО WMB 71 241S 7кг(влиза на мястото на старата Индезит която бе за 5 кг.) , 1200 оборота като жената я искаше сребриста/не бяла може да бъркам цвета/ с дисплей и една камара програми като тя ползва почти винаги само 1 която е за 39 мин. Засега няма никакви проблеми и съм доволен от нея. Така , че препоръчвам БЕКО отиваш на място и гледаш за цена/беше купена от от Технополис/. И късмет в избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.