Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

diko90

Две клавиатури, Fifa 12

Препоръчан отговор

Имам две клавиатури, как да залъжа фифата за да ги разпознава като различни, а не като една? Знам варианта с джойпадовете, но предпочитам клавиатурите.Мился, че имаше някаква програма която действаше като разделител...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря много, но нещо не мога да се оправя кое да изтегля, би ли казал името на програмата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтеглих jjkey, но като я инсталирам ми изписва device driver, какво трябва да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май тук е обяснено по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май тук е обяснено по-добре

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZlS4r6gs6WM&feature=watch_response

и това го пробрах,но ми дава грешка когато се опитвам да стартирам инсталирания файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натискам setup, след като инсталира ми изписва "Error installing new device driver. PPJoy will not be operational. YOU will need to manually install the device driver " след което цъкам на "ok", отивам на иконката за конфигурация на бутоните.. там ми изписва "No PPJoy virtual joystick detected. You must configure a virtual joystick in the PPJoy Control Panel before this application will work " kakво пропускам, къде е причината... с win 7 64 bitov съм, вече няколко версии пробва, но всичко е без резултат?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай в режим на съвместимост WindowsXP sp3 и като администратор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай в режим на съвместимост WindowsXP sp3 и като администратор.

благодаря, но как става това? извинявам се за елементарния предполагам въпрос.

с десен бутон отивам на изпълни като администратор...но без резултата същите грешки си дава..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С десния бутон в/у файла свойства съвместимост , слага се отметка и потвърждение. След което изпълни като администратор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С десния бутон в/у файла свойства съвместимост , слага се отметка и потвърждение.

След което изпълни като администратор.

не, отново не стана.. предложения за друга програма заместител на тази?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросната програма PPJoy си иска някакъв драйвер, който не мога да го намеря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изчерпаха ли са вариантите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.