Премини към съдържанието
luckyboy

Жената, която яде чакъл и скали (видео)

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Тереза Виденер (45) от Обединеното кралство в продължение на 20 години яде чакъл и камъни, и както казва, досега е изяла повече от един тон и половина! Тереза, която е социален работник, страда от синдрома “Pizza”- ядене на странни предмети.

Този синдром е типичен за дивите животни, но не и за хората, казват лекари и споделят, че тя е единствената, при която синдромът се проявява по този начин .30dumi

http-~~-//youtu.be/U4GzC3qYki4

Редактирано от G DATA InternetSecurity (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в продължение на 20 години яде чакъл и камъни

Това точно на новина :nono: ми прилича. Става примерно за "Всичко останало", в краен случай може да се забучи в езотеричната секция, щото може и звездите да й говорят(като гледам как се е ухилила, само торазин-че й трябва), да го прави :D Само не ми рукайте, че е генетично наследено от кокошките :) Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам,това синдром ли е,но даваха едно предаване,в което човек ядеше самолет.изял стъклата и голяма част от крилата.трошил ги на малки парчета и ги гълтал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.