Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sonyericsson8

Проблем със сони ериксон виваз

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам следния проблем със сони ериксон виваз:тегля си някакво проиложение и то си върви,но като му падне батерията и след това го включа,ми излиза бял екран и до там :( можете ли да ми кажете от какво може да е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следния проблем със сони ериксон виваз:тегля си някакво проиложение и то си върви,но като му падне батерията и след това го включа,ми излиза бял екран и до там :( можете ли да ми кажете от какво може да е проблема?

След като излезе белия екран по какъв начин влиза в нормален начин на работа или в момента си излиза само белия екран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

амии излиза само бял екран и до там...не се включва

След като излезе белия екран по какъв начин влиза в нормален начин на работа или в момента си излиза само белия екран?

стига само до белия екран ии...не иска да се включи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

амии излиза само бял екран и до там...не се включва

стига само до белия екран ии...не иска да се включи

Пробвай да го отвориш, да извадиш батерията за около 10 минути и след това да го включиш отново. Ако проблема продължава го носи на сервиз. Проблема може да е софтуерен или хардуерен, а може и самата батерия да е повредена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.