Премини към съдържанието
sonyericsson8

Проблем със сони ериксон виваз

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам следния проблем със сони ериксон виваз:тегля си някакво проиложение и то си върви,но като му падне батерията и след това го включа,ми излиза бял екран и до там :( можете ли да ми кажете от какво може да е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следния проблем със сони ериксон виваз:тегля си някакво проиложение и то си върви,но като му падне батерията и след това го включа,ми излиза бял екран и до там :( можете ли да ми кажете от какво може да е проблема?

След като излезе белия екран по какъв начин влиза в нормален начин на работа или в момента си излиза само белия екран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

амии излиза само бял екран и до там...не се включва

След като излезе белия екран по какъв начин влиза в нормален начин на работа или в момента си излиза само белия екран?

стига само до белия екран ии...не иска да се включи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

амии излиза само бял екран и до там...не се включва

стига само до белия екран ии...не иска да се включи

Пробвай да го отвориш, да извадиш батерията за около 10 минути и след това да го включиш отново. Ако проблема продължава го носи на сервиз. Проблема може да е софтуерен или хардуерен, а може и самата батерия да е повредена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.